Chris Martin i Dakota Johnson są jedną z tych par w show-biznesie, o której nie wiemy za dużo. Muzyk i aktorka bardzo chronią swoją prywatność i nie pojawiają się razem na eventach, ściankach i czerwonych dywanach. Przez ostatnie parę miesięcy ich poczucie bezpieczeństwa zostało jednak naruszone przez kobietę, która twierdzi, że jest żoną wokalisty Coldplaya. Główni zainteresowani całą sprawą podjęli już odpowiednie kroki, by chronić siebie oraz swoich bliskich.

Chris Martin i Dakota Johnson mają stalkerkę, która twierdzi, że jest żoną muzyka

Chociaż sprawa dotyczy bardziej Chrisa, to Dakota, jako jego dziewczyna, również jest w nią zaangażowana. Przede wszystkim nie może się czuć bezpiecznie, ponieważ stalkerka twierdzi, że to właśnie ona jest w związku z piosenkarzem.

W dokumentach, które udało się uzyskać serwisowi „The Blast”, zawarte są informacje o tym, że kobieta prześladuje Chrisa online oraz koczuje przed jego domem. Próbuje też dostać się do środka. Wokalista twierdzi, że jej zachowanie staje się coraz gorsze i niebezpieczne.

Chris Martin złożył wniosek o zakaz zbliżania się stalkerki do niego i jego bliskich

W dokumencie przeczytać możemy, że frontman Coldplaya złożył wniosek o zakaz zbiżania się kobiety do niego, jego dziewczyny - wspomnianej Dakoty Johnson oraz jego dwójki dzieci z poprzedniego związku. Piosenkarz przytoczył również kilka sytuacji, kiedy to stalkerka próbowała wtargnąć do jego posiadłości w Los Angeles.

Pan Christopher Martin wnosi o zakaz zbliżania się (kobiety), aby zaprzestać ciągłego, niezwykle niepokojącego nękania, którego obecnie doświadcza. Jest przerażony, że kobieta uległa złudzeniu, że ona i Pan Marin są małżeństwem oraz że mieszka ona w jego rezydencji. Pan Martin nigdy nie miał z nią żadnej relacji (osobistej czy zawodowej), nigdy się z nią nie spotkał ani z nią nie rozmawiał – czytamy w aktach.

Wszystko zaczęło się w kwietniu tego roku w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook). W kolejnych miesiącach nękanie nasiliło się. Wpisów w mediach pojawiały się setki. Zaniepokoiło to Chrisa, ponieważ, z czasem, przestał czuć się bezpiecznie nawet w swoim domu. Kobieta jest niestabilna emocjonalnie, ma urojenia i oprócz nękania samego muzyka, jego dziewczyna, Dakota Johnson, również jest na celowniku – dowiadujemy się z dalszych dokumentów.

Martin obserwował również kobietę na kamerze przy domofonie. Ochroniarze zauważyli ją, przejeżdżającą obok rezydencji pana Martina i zatrzymującą swój pojazd na ulicy. W tym samym czasie pani Johnson była w trakcie wyjazdu z posiadłości. Gdy ochroniarze zauważyli, że brama się otwiera, szybko poinformowali panią Johnson o tym, gdzie znajduje się kobieta. Następnie Pani Johnson natychmiast zawróciła, bojąc się o swoje bezpieczeństwo – czytamy.

Stalkerka próbuje skontaktować się i dotrzeć do wokalisty na każdy możliwy sposób. Krąży pod jego domem, dzwoni do drzwi czy nawet próbuje wejść na teren posesji, niezależnie od pory dnia i nocy. 

Zobacz także:

Sędzia nakazał kobiecie pozostanie w odległości 100 jardów (91,44 metra) od Chrisa, jego dzieci i Dakoty, ale również i jego domu oraz samochodu aktorki