Dakota Johnson i Chris Martin: wszystko, co wiemy o tej parze

Wygląda na to, że Dakota Johnson, aktorka znana z ról w filmach takich jak m.in. „Córka” czy „Pięćdziesiąt twarzy Greya” oraz Chris Martin, wokalista zespołu Coldplay, tworzą szczęśliwy związek już od wielu lat. Na co dzień oboje niezwykle cenią sobie jednak prywatność.

Dakota Johnson i Chris Martin zaczęli spotykać się w 2017 roku. Po raz pierwszy widziano ich roześmianych w restauracji, kiedy wspólnie zajadali się sushi. Aktorka oficjalnie potwierdziła doniesienia mediów w 2018 roku, w wywiadzie dla magazynu Tatler. Od początku oboje unikają blasku fleszy i wspólnego pozowania na ściankach. W związku z tym w sieci nie znajdziemy wielu ich wspólnych zdjęć, choć paparazzi robią oczywiście wszystko, żeby takie powstały. Artyści widywani są jednak czasem razem na spacerach z psem, podczas wyjść do restauracji czy, rzecz jasna, na koncertach zespołu Coldplay.

Getty Images

I choć wydawać by się mogło, że ta relacja trwa na przekór wszystkiemu i wszystkim (mimo np. fałszywych informacji na temat rzekomej ciąży aktorki i innych historii, z którymi na co dzień muszą zmagać się celebryci) w czerwcu 2019 roku w sieci pojawiły się informacje na temat rozstania artystów. Ta separacja nie trwała jednak długo, w sierpniu tego samego roku widziano ich bowiem wspólnie na jednej z branżowych imprez. Najwyraźniej postanowili dać sobie kolejną szansę. I słusznie, jako że związek ten trwa do dziś. 

W lutym 2020 roku aktorka wyreżyserowała teledysk do piosenki Coldplay „Cry Cry Cry” z albumu „Everyday Life” z 2019 roku. Przyznała wtedy na łamach extratv.com:

To doświadczenie było po prostu moim marzeniem. Jestem bardzo wdzięczna, że ​​dostałam taką możliwość. 

Rok później para zamieszkała razem w nadmorskiej rezydencji Martina, w Malibu. Jeśli natomiast chodzi o publiczne, romantyczne deklaracje miłości, nie mogło ich zabraknąć, nawet w przypadku tak tajemniczej pary! W październiku 2021 roku, podczas koncertu w Londynie, muzyk zadedykował piosenkę „My Universe” swojej ukochanej, Dakocie Johnson. 

W grudniu 2021 roku, po prawie 4 latach spotykania się, aktorka postanowiła skomentować związek z Chrisem. W wywiadzie dla ELLE UK powiedziała:

Zobacz także:

Byliśmy razem od dłuższego czasu. Niekiedy wspólnie wychodzimy, ale oboje pracujemy tak dużo, że miło jest pobyć w domu, być przytulanym w prywatnej przestrzeni. Dlatego większość naszych imprez odbywa się właśnie w domu.

W tym samym miesiącu dostrzeżono oszałamiający pierścionek z klejnotem na palcu serdecznym aktorki i pojawiły się komentarze na temat rzekomych zaręczyn Dakoty Johnson i Chrisa Martina. Plotki te do tej pory nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone. 

Dakota Johnson: byli partnerzy aktorki

Już kilka lat temu matka Dakoty, Melanie Griffith, powiedziała, że jej córka bardzo ceni sobie prywatność i należy to uszanować. Nie dziwi zatem fakt, że związek Dakoty i Chrisa dla wielu osób pozostaje tajemnicą. Dakota Johnson konsekwentnie, również w przypadku swoich poprzednich związków, nie upubliczniała w sieci czy na okładkach magazynów kadrów ze swojego prywatnego życia.

Tak samo było zatem w przypadku innych mężczyzn, z którymi coś ją łączyło. Jej były chłopak to m.in. model i muzyk Matthew Hitt, z którym była przez 2 lata i aktor Jon Hamm. Randkowała także z Jake'iem Hyllenhaalem czy Leonardo DiCaprio.

Getty Images

Chris Martin: byłe małżeństwo piosenkarza

Zanim Chris Martin, zaczął budować związek z Dakotą Johnson, był mężem aktorki Gwyneth Paltrow (pobrali się w 2003 roku i tworzyli związek do czasu ich separacji, która miała miejsca w 2014 roku).

Co ciekawe, podobno w 2018 roku Martin i Johnson wzięli nawet udział w spotkaniu z byłą żoną piosenkarza oraz jej ówczesnym narzeczonym, Bradem Falchuckiem. Zdecydowanie lubimy takie dojrzałe rozstania! A oto, jak na temat obecnej partnerki Martina wypowiedziała się Gwyneth Paltrow w styczniu 2020 roku, w wywiadzie dla Harper's Bazaar:

Widzę, jak mogłoby się to wydawać dziwne, ponieważ jest trochę niekonwencjonalne, ale (...)  po prostu ją uwielbiam.

Getty Images

Tej pięknej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze i kolejnych, wspólnie spędzonych lat pełnych miłości!