Dakota Johnson i Chris Martin - historia związku 

Dakota Johnson, aktorka znana z ról w filmach takich jak m.in. „Córka” czy „Pięćdziesiąt twarzy Greya” oraz Chris Martin, wokalista zespołu Coldplay, tworzą szczęśliwy związek już od wielu lat. Na co dzień oboje niezwykle cenią sobie jednak prywatność.

Dakota Johnson i Chris Martin zaczęli spotykać się w 2017 roku. Po raz pierwszy widziano ich roześmianych w restauracji, kiedy wspólnie zajadali się sushi. Aktorka oficjalnie potwierdziła doniesienia mediów w 2018 roku w wywiadzie dla magazynu Tatler. Od początku oboje unikają blasku fleszy i wspólnego pozowania na ściankach. W związku z tym w sieci nie znajdziemy wielu ich wspólnych zdjęć, choć paparazzi robią oczywiście wszystko, żeby takie powstały. Artyści widywani są jednak razem na spacerach z psem, podczas wyjść do restauracji czy, rzecz jasna, na koncertach zespołu Coldplay.

Getty Images

I choć wydawać by się mogło, że ta relacja trwa na przekór wszystkiemu i wszystkim (mimo np. fałszywych informacji na temat rzekomej ciąży aktorki i innych historii, z którymi na co dzień muszą zmagać się celebryci) w czerwcu 2019 roku w sieci pojawiły się informacje na temat rozstania artystów. Ta separacja nie trwała jednak długo, w sierpniu tego samego roku widziano ich bowiem wspólnie na jednej z branżowych imprez. Najwyraźniej postanowili dać sobie kolejną szansę. I słusznie, jako że związek ten trwa do dziś. I ma się lepiej niż kiedykolwiek. 

W lutym 2020 roku aktorka wyreżyserowała teledysk do piosenki Coldplay „Cry Cry Cry” z albumu „Everyday Life” z 2019 roku. Przyznała wtedy na łamach extratv.com:

To doświadczenie było po prostu moim marzeniem. Jestem bardzo wdzięczna, że ​​dostałam taką możliwość. 

Rok później para zamieszkała razem w nadmorskiej rezydencji Martina, w Malibu. Jeśli natomiast chodzi o publiczne, romantyczne deklaracje miłości, nie mogło ich zabraknąć, nawet w przypadku tak tajemniczej pary! W październiku 2021 roku, podczas koncertu w Londynie, muzyk zadedykował piosenkę „My Universe” swojej ukochanej, Dakocie Johnson. 

W grudniu 2021 roku, po prawie 4 latach spotykania się, aktorka postanowiła skomentować związek z Chrisem. W wywiadzie dla ELLE UK powiedziała:

Zobacz także:

Jesteśmy razem od dłuższego czasu. Niekiedy wspólnie wychodzimy, ale oboje pracujemy tak dużo, że miło jest pobyć w domu, być przytulanym w prywatnej przestrzeni. Dlatego większość naszych imprez odbywa się właśnie w domu.

W tym samym miesiącu dostrzeżono oszałamiający pierścionek z klejnotem na palcu serdecznym aktorki i pojawiły się komentarze na temat rzekomych zaręczyn Dakoty Johnson i Chrisa Martina. Plotki te okazały się jednak fałszywe. Do zaręczyn doszło w 2024 roku, o czym właśnie się dowiedzieliśmy.

Dakota Johnson i Chris Martin - zaręczyny 

6 marca 2024 roku do internetu trafiła informacja, że aktorka i muzyk zaręczyli się. Podobno wydarzyło się to już jakiś czas temu, jednak zakochani trzymali tę wiadomość w tajemnicy. Dopiero teraz zaczęli się nią dzielić. Szczegóły dotyczące zaręczyn nie są znane i wcale nas to nie dziwi. Nie liczymy też na huczny ślub, o którym będzie głośno. Para prawdopodobnie weźmie go w tajemnicy, w gronie najbliższych.

Mimo to nie możemy doczekać się, aby zobaczyć Dakotę w roli (tym razem tej życiowej) panny młodej. Gratulujemy parze zaręczyn, życzymy dużo szczęścia i kolejnych wspaniałych lat razem. 

Dakota Johnson szczerze wypowiedziała się o byciu macochą dzieci Chrisa Martina i Gwyneth Paltrow

Przypomnijmy, że Chris przez długi czas związany był z Gwyneth Paltrow. Ma z nią dwójkę dzieci - 19-letnią Apple i 17-letniego Mosesa. W jednym z najnowszych wywiadów Dakota wypowiedziała się na temat jej relacji z nastolatkami. Zobaczcie, co powiedziała. 

Kocham te dzieci tak, jakby zależało od tego moje życie. Całym moim sercem. Nie chciałabym, żeby wyglądało to jakkolwiek inaczej. Naprawdę. Kocham to - wyznała aktorka serwisowi Bustle.

Więcej na ten temat przeczytacie w artykule poniżej. Dakota, Chris i Gwyneth udowadniają, że taki układ też jest możliwy i można pozostać ze sobą w dobrych stosunkach. Cieszymy się ich szczęściem. 

Dakota Johnson - byli partnerzy aktorki

Już kilka lat temu matka Dakoty, Melanie Griffith, powiedziała, że jej córka bardzo ceni sobie prywatność i należy to uszanować. Nie dziwi zatem fakt, że związek Dakoty i Chrisa dla wielu osób pozostaje tajemnicą. Dakota Johnson konsekwentnie, również w przypadku swoich poprzednich związków, nie upubliczniała w sieci czy na okładkach magazynów kadrów ze swojego prywatnego życia.

Tak samo było zatem w przypadku innych mężczyzn, z którymi coś ją łączyło. Jej były chłopak to m.in. model i muzyk Matthew Hitt, z którym była przez 2 lata i aktor Jon Hamm. Randkowała także z Jake'iem Gyllenhaalem czy Leonardo DiCaprio.

Getty Images

Chris Martin - byłe małżeństwo piosenkarza

Zanim Chris Martin, zaczął budować związek z Dakotą Johnson, był mężem aktorki Gwyneth Paltrow (pobrali się w 2003 roku i tworzyli związek do czasu ich separacji, która miała miejsce w 2014 roku).

Co ciekawe, podobno w 2018 roku Martin i Johnson wzięli nawet udział w spotkaniu z byłą żoną piosenkarza oraz jej ówczesnym narzeczonym, Bradem Falchuckiem. Zdecydowanie lubimy takie dojrzałe rozstania! A oto, jak na temat obecnej partnerki Martina wypowiedziała się Gwyneth Paltrow w styczniu 2020 roku, w wywiadzie dla Harper's Bazaar:

Widzę, jak mogłoby się to wydawać dziwne, ponieważ jest trochę niekonwencjonalne, ale (...)  po prostu ją uwielbiam.

Getty Images

Tej pięknej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze i kolejnych, wspólnie spędzonych lat pełnych miłości!