Damiano z Måneskin ma nową dziewczynę?! Nie milkną spekulacje na ten temat, a my przyglądamy się najnowszemu zdjęciu muzyka, do którego pozuje z piękną brunetką.

Damiano David i Giorgia Soleri - koniec związku i viralowe wideo, na którym muzyk całuje inną

Damiano David i Giorgia Soleri nie są razem od czerwca tego roku. Ich rozstanie zaskoczyło wszystkich - spodziewaliśmy się raczej ślubu (para była zaręczona), a nie informacji, że ich drogi się rozeszły. 

Pierwsze spekulacje na temat zakończenia relacji wokalisty zespołu Måneskin i znanej włoskiej influencerki pojawiły się w momencie, gdy do sieci trafiło nagranie z klubu, na którym Damiano namiętnie całuje się z inną kobietą. Fani i fanki nie kryli zaskoczenia jego zachowaniem – od lat bowiem pozostawał wierny swojej partnerce. Nic więc dziwnego, że po wypłynięciu filmiku, spadła na niego fala krytyki. Lider Måneskin, aby szybko załagodzić sytuację, opublikował na InstaStories screen notatki, w której wytłumaczył, że nie dopuścił się do zdrady, ponieważ rozstał się z Giorgią kilka dni wcześniej. Jest mi bardzo przykro, że to nagranie zostało opublikowane. Nie tak chcieliśmy pokierować tą sytuacją i to jest mój błąd. Razem z Giorgią zdecydowaliśmy się rozstać kilka dni temu, więc nie doszło tu do żadnego rodzaju zdrady – napisał wówczas.

Pięknością, z którą się całował, okazała się być 22-letnia Martina Taglienti - modelka, influencerka, a prywatnie przyjaciółka basistki zespołu Måneskin, Victorii DeAngelis. Natychmiast zaczęto zastanawiać się, co łączy tych dwoje, bo jak się domyslacue - żadna ze stron nie zdecydowała się na komentarz w tej sprawie.

Czy Damiano David z Måneskin ma nową dziewczynę? Wszystko, co wiemy na ten temat

Kilkanaście godzin temu Damiano David opublikował na Instagramie serię wakacyjnych zdjęć. Na jednym z nich jest w towarzystwie pewnej brunetki, której tożsamości nie znamy. Dziewczyna, przyjaciółka, koleżanka? - zastanawiają się fani muzyka. 

instagram.com/ykaaar

Włoskie media twierdzą, że dziewczyna ze zdjęcia nie jest wybranką Damiano. Zaledwie kilka dni temu ponownie sfotografowano go w towarzystwie Martiny Taglienti. 

Zobacz także:

Damiano David i Martina Taglienti jedli kolację w towarzystwie najbliższych przyjaciół. Jak podaje Gossip.it nieprzypadkowo siedzieli obok siebie. Wokalista i modelka mają ukrywać swoją relację przed mediami ze względu na zbyt duże zainteresowanie skupiające się wokół nich. Co ciekawe, zdjęcie z rzeczonej kolacji pojawiło się na InstaStories Victorii DeAngelis, więc zapewne wiedzą o jego istnieniu. Sugerują więc, że faktycznie mają się ku sobie?

instagram.com/vicdeangelis