Tragiczne wieści zza oceanu. Znana amerykańska modelka Meredith Mickelson straciła swojego ukochanego brata, Daniela. Dwudziestodwulatka poinformowała o jego śmierci w poniedziałek, 5 lipca, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Starszy o rok brat gwiazdy modelingu również był związany z show-biznesem – miał mnóstwo sławnych znajomych i od niedawna stawiał swoje pierwsze kroki w świecie kina i telewizji. Jesienią obchodziłby swoje dwudzieste czwarte urodziny.

Nie żyje brat modelki Meredith Mickelson

Meredith Mickelson podzieliła się z ponad dwoma milionami obserwatorów swojego profilu w serwisie Instagram poruszającym wpisem na temat zmarłego brata.

Moje serce jest złamane i pisanie tego jest takie złe, że nawet nie wiem, co powiedzieć. Wczoraj straciłam brata, najlepszego przyjaciela i drugą połowę mojego serca. Nie było osoby, którą kochałabym bardziej na tym świecie. Nie ma słów, które oddałyby mu sprawiedliwość, które mogłabym napisać. Poznać go oznaczało go pokochać - napisała.

Modelka opatrzyła post archiwalnym zdjęciem z rodzinnego albumu.

Był najszczęśliwszą, najjaśniejszą buźką, najbardziej słonecznym człowiekiem, jaki istniał i jestem taka szczęśliwa, że Bóg wybrał mnie na jego siostrę na całe jego niesamowite życie - dodała.

Przyczyna śmierci Daniela Mickelson na razie nie została podana do wiadomości publicznej.

Gwiazdy żegnają Daniela Mickelsona

Dzięki temu, że jego młodsza siostra od dłuższego czasu obracała się w kręgach związanych z branżą modową i artystyczną, Daniel Mickelson również miał sporo przyjaciół znanych z pierwszych stron gazet. Jedną ze sławnych osób, która pożegnała młodego aktora w mediach społecznościowych, jest Paris Hilton.

Zobacz także:

Byłeś takim światłem. Tak przykro to słyszeć, brachu. Spoczywaj w pokoju - czytamy na instastory celebrytki.

Wśród bliskich znajomych Daniela ze śmietanki towarzyskiej, którzy publicznie wyrazili swój żal z powodu jego śmierci, są też m.in. Patrick Schwarzenegger i Lottie Moss, czyli przyrodnia siostra supermodelki Kate Moss.

Śmierć charyzmatycznego dwudziestotrzylatka mocno wstrząsnęła Kaią Gerber, która przyjaźniła się z nim już od dłuższego czasu.

Dziękuję Ci, że byłeś powodem takiej ilości śmiechu i szczęścia na świecie. Bez ciebie już nie będzie tak samo. Kocham cię, Daniel - napisała córka legendarnej Cindy Crawford.

Kim był Daniel Mickelson?

Daniel Mickelson urodził się 4 października 1997 roku w stolicy amerykańskiego stanu Georgia, Atlancie. Na swoim koncie miał role w serialu komediowym Mani oraz w horrorze The Killer Clown Meets the Candy Man.

Wschodzący gwiazdor kina był od roku w związku z Maddie Haley, studentką pielęgniarstwa na Auburn University w Atlancie. Po jego śmierci dziewczyna zamieściła w sieci bardzo emocjonalny wpis, w którym opowiedziała, jakim był on dla niej cudownym człowiekiem i partnerem.

Nie chcę, żeby to było prawdziwe. Słowa nie są w stanie nawet opisać tego, jak się teraz czuję. Ostatniej nocy straciłam mojego najlepszego przyjaciela na całym świecie. Czuję, jakby moje serce zostało wyrwane z klatki piersiowej. Daniel, byłeś najmilszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałam. Rozświetliłeś każdy pokój swoim zaraźliwym uśmiechem i nigdy nikogo nie zawiodłeś. Nie było ani jednego dnia, w którym nie zrobiłeś wszystkiego, abym poczuła się wyjątkowa i kochana. Chciałabym móc zadzwonić do ciebie teraz i usłyszeć, jak mówisz, że wszystko będzie dobrze. Chciałabym, żeby moje plany spędzenia z tobą reszty życia nie zostały mi w ten sposób odebrane - napisała na swoim instagramowym profilu.

Wyznała mu też publicznie miłość i obiecała, że pomimo tej okropnej tragedii będzie się starała być silna.

Szkoda, że ​​nie mogę Ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham i nie mam szansy się pożegnać. Nie jestem pewna, jak przez to przebrnę, ale będę dla ciebie silna, ponieważ wiem, że tego byś chciał. Wszystko, co teraz robię, jest dla ciebie. Teraz do końca życia mam przy sobie anioła stróża. Sprawię, że będziesz taki dumny. Kocham cię na zawsze kochanie. 06/04/21 - czytamy.

Najpiękniejsze zdjęcia zmarłego aktora znajdziecie w naszej GALERII.