Daniel Radcliffe i Erin Darke nie są jedną z tych par, o których możemy nieustannie czytać w kolorowych magazynach i na portalach plotkarskich. Zdarza się jednak, że udzielają wywiadów i dzielą się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Jeszcze częściej możemy natomiast usłyszeć o ich relacji dzięki informacjom, które przekazują osoby z ich bliskiego otoczenia. Tym razem fani i fanki aktora, który zasłynął rolą Harry’ego Pottera, otrzymali niezwykłego newsa. Okazało się bowiem, że Daniel Radcliffe zostanie ojcem. Razem z Erin Darke tworzą udaną parę już od lat, a jakiś czas temu pojawiły się plotki, że ich związek wszedł na kolejny etap. Sorry Ginny Weasley, ale Harry Potter jest już zajęty – napisał choćby ślubny portal „Bride”, kiedy Daniel Radcliffe zaręczył się z Erin Darke.

Daniel Radcliffe i Erin Darke – Historia związku

Fanki i fani, którzy od lat wzdychają do filmowego Harry’ego Pottera, z pewnością wiedzą też, że jego serce jest zajęte już od dekady. Już w 2013 roku na planie dramatu „Na śmierć i życie” („Kill Your Darlings”) poznał koleżankę po fachu Erin Darke. Najprawdopodobniej była to miłość od pierwszego wejrzenia, przed którą żadne z nich nie zamierzało się bronić. Dan totalnie się zakochał – wyznała osoba z najbliższego otoczenia pary. To właśnie od tego informatora dowiedzieliśmy się również, że  para prowadzi ciche, zwyczajne życie na Manhattanie. W dodatku łączy ich nie tylko wspólne mieszkanie.

W lutym 2022 roku pojawiły się informacje, że Daniel Radcliffe i Erin Darke postanowili wnieść związek na kolejny poziom. Od jakiegoś czasu rozmawiali o małżeństwie, więc ostatnio Daniel zabrał Erin na zakupy do jubilera. I wcale tam nie oszczędzał – poinformowało źródło z otoczenia pary. Kiedy odbędzie się ślub Daniela Radcliffe’a i Erin Darke? Starają się zachować to w tajemnicy, bo ceremonia ma mieć charakter prywatny – zdradził informator. Być może zatem zdążyli już stanąć na ślubnym kobiercu, a być może zrobią to wkrótce, bo jedyna informacja na ten temat, którą udało się uzyskać, wskazywała na 2023 rok. Według ustaleń ma to być ślub na łonie natury, a konkretnie nad brzegiem jeziora Michigan. 2023 rok będzie wyjątkowy dla pary jeszcze z jednego powodu. W tym roku powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Daniel Radcliffe i Erin Darke – Dziecko

Informacje o tym, że Daniel Radcliffe i Erin Darke będą mieli dziecko nie pojawiły się bezpośrednio od nich. Daniel i Erin nie mogliby być bardziej szczęśliwi z powodu narodzin dziecka. Są absolutnie podekscytowani i nie mogą się doczekać, aby stać się trzyosobową rodziną – podała osoba z bliskiego otoczenia gwiazd serwisowi „Mirror”. Niedawno powiedzieli swoim rodzinom i przyjaciołom. To niesamowicie ekscytujący czas – dodała. Informację potwierdził także agent aktora.

Daniel Radcliffe w wywiadach udzielonych w poprzednich latach jasno wskazywał, że planuje mieć potomstwo. Mówił nawet konkretnie o tym, jaki ma plan na życie dla swoich dzieci. Okazuje się bowiem, że ogromna kariera, która rozpoczął jeszcze w dzieciństwie, miała swoje blaski i cienie. Z jednej strony zyskał sławę i pieniądze, a z drugiej problemy ze zdrowiem psychicznym i popadł w nałóg. Najszybszym sposobem na to, by zapomnieć, że wszyscy mnie obserwują, było upijanie się. A gdy byłem już pod wpływem, wpadałem w panikę, że zostanę zdemaskowany, więc piłem jeszcze więcej, by zagłuszyć ten lęk – powiedział w 2019 roku w programie „Off Camera with Sam Jones”.

Jednocześnie widzi dla swoich dzieci miejsce w branży filmowej. Jeśli będę miał dzieci, z pewnością chciałbym, żeby były blisko planów zdjęciowych, bo to doprawdy cudowne miejsca. Sam nadal uwielbiam grać. Ale zdecydowanie nie chciałbym, żeby moje dziecko stało się sławne. To część tej pracy, której powinno się unikać za wszelką cenę – wyjawił w wywiadzie udzielonym magazynowi „Newsweek”. Czy jednak dziecko Daniela Radcliffe’a i Erin Darke będzie chciało w ogóle związać swoją przyszłość z branżą filmową? O tym dowiemy się za wiele lat.