Emily in Paris to jedna z najpopularniejszych produkcji tego roku na Netflix. Serial, za który odpowiedzialny jest Darren Star, twórca m.in. kultowego Seksu w wielkim mieście, miał swoją premierę 2 października i przez kilka tygodni znajdował się w zestawieniu Top 10 najchętniej oglądanych tytułów. Historia uroczej Amerykanki granej przez Lily Collins, która zostaje wysłana przez swoją firmę do Paryża, podbiła serca widzów. Wiadomo już, że Netflix planuje kontynuację Emily w Paryżu, ale póki co nie jest znana planowana data emisji. Za to od wczoraj na platformie streamingowej oglądać można nowy serial, który powinien przypaść do gustu miłośnikom Emily in Paris. To produkcja Dash & Lily, idealna do obejrzenia w jeden jesienny wieczór!

Dash & Lily – ten nowy serial Netflixa spodoba się fanom Emily w Paryżu

Serial Dash & Lily oparty jest na podstawie powieści Rachel Cohn i Davida Levithana Księga wyzwań Dasha i Lily. Liczy osiem półgodzinnych odcinków i opowiada historię dwójki nastolatków, tytułowych Lily i Dasha. Lily jest niepoprawną optymistką, która kocha święta. Dash jest z kolei jej totalnym przeciwieństwem, a jego cyniczna zazwyczaj postawa powoduje, że nie przepada on za Bożym Narodzeniem. Potrzebując odskoczni od codzienności natrafia na notes, który Lily zostawia w swojej ulubionej księgarni, znalazcy wyznacza w nim pewne zadanie. Dash i Lily zaczynaja podsuwać sobie kolejne wskazówki, wybierając się w niesamowitą wyprawę po Nowym Jorku i chłonąc atmosferę świąt.


Świąteczne filmy i seriale na Netflix >>>
 

fot. materiały prasowe


Dash & Lily
 – obsada 

W serialu Dash & Lily w rolach głównych oglądamy Austina Abramsa (Dash), którego możecie kojarzyć z innego serialu, Euphoria, gdzie wcielił się w postać Ethana, a także Lily graną przez Midori Francis (Gotham). W obsadzie Dash & Lily znaleźli się także Dante Brown, Troy Iwata, Keana Marie, James Saito, Jodi Long, Glenn McCuen, Michael Park, Gideon Emery, Jennifer Ikeda i Agneeta Thacker. A także bracia Jonas, gościnnie pojawiający się gościnnie w jednym z epizodów. 

Dash & Lily – kiedy premiera?

Serial Dash & Lily już można oglądać na platformie Netflix. Swoją premierę miał 10 listopada 2020 roku. Ponieważ odcinki są krótkie, spokojnie obejrzycie go za jednym zamachem choćby dziś lub w nadchodzący weekend. Chyba, że wolicie poczekać do świąt, bo jak już wspomnieliśmy, w produkcji tłem jest właśnie okres Bożego Narodzenia. Zaintrygowani? Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Dash & Lily. 
 

Zobacz także: