Serial Emily in Paris od początku był skazany na sukces przede wszystkim za sprawą producenta Darrena Stara oraz kostiumografki Patricii Field, którzy pracowali przy kultowym Seksie w wielkim mieście. Produkcja miała premierę w piątek 2 października, a już w weekend wylądowała w zestawieniu TOP10 Netflix, przyciągając kolejnych widzów, zachwycających się pięknymi stylizacjami, malowniczym miastem i historią jak z współczesnej bajki. Dodatkowym atutem jest oczywiście Lily Collins w roli tytułowej Emily, która jest odpowiedzialna również za produkcję serialu, a także przystojny Lucas Bravo, czyli Gabriel, do którego już wzdychają miliony dziewczyn.

Historia opowiada o młodej i ambitnej pracownicy agencji marketingowej, która wysyła ją do Paryża. Emily nie zna francuskiego, ale jest pełna entuzjazmu, który delikatnie przeraża jej nowych współpracowników. Podobnie jak strategia w mediach społecznościowych i inne szalone pomysły młodej Amerykanki. Jakby tego było mało, rozstaje się ze swoim chłopakiem, na szczęście nie pozostaje długo samotna w mieście miłości. Więcej nie zdradzimy, bo istnieje szansa, że jakimś cudem jeszcze nie obejrzałyście nowego serialu Netflixa. Chociaż nie wszyscy są zachwyceni Emily in Paris, której zarzuca się płytką i oderwaną od rzeczywistości fabułę, to statystki nie pozostawiają wątpliwości – to jedna z najgorętszym premier tego sezonu. A co z 2. sezonem Emily in Paris? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej. 

Emily in Paris 2. sezon – kiedy powstanie?

Póki co wiemy tylko tyle, że na pewno powstanie! Dowiedzieliśmy się o tym za pośrednictwem specjalnego wideo opublikowanego w mediach społecznościowych, w którym obsada w krótkich filmikach mówi „deux”, czyli dwa. A na koniec pojawia się hasło, że „dwa to zawsze lepiej niż jeden”. Czy w takim razie możemy spodziewać się, że kontynuacja spodoba się widzom jeszcze bardziej niż premierowy sezon Emily w Paryżu? Bardzo możliwe, zwłaszcza, że twórcy zostawili otwarte wiele niedokończonych wątków i nie omieszkali zdradzić tych, jakie podejmą w nowych odcinkach. Kiedy możemy się ich spodziewać? Tego niewiadomo, a biorąc pod uwagę obecną sytuację, czyli pandemię koronawirusa praca na planie zdjęciowym może się przeciągnąć. 

Serial „Emily in Paris” jest teraz hitem na Netflix! Ale nie wszyscy będą nim zachwyceni... >>>

Emily in Paris 2. sezon – co się wydarzy w kolejnej części?

Ambitna Emily, która przyjechała do Paryża wprowadzić strategię w mediach społecznościowych uroczej agencji, kupionej przez jej amerykańską firmę w Chicago, szybko weryfikuje swoje oczekiwania co do pobytu w stolicy Francji, chociaż stara się pozostać pozytywna. Paryż stawia przed nią nowe wyzwania, a także romanse i przyjaźnie. Nie możemy nie wspomnieć o jej przystojnym sąsiedzie i szefie uroczej knajpki, Gabrielu, który mocno zawrócił jej w głowie. Niestety główna bohaterka zaprzyjaźniła się również z jego dziewczyną, Camille. Ostatnia scena, która pozostawia widza z większą ilością pytań niż odpowiedzi, nie wyjaśnia wielu wątków. Twórcy serialu prawdopodobnie zdecydują się nakręcić 2. sezon Emily in Paris – tym bardziej, że mają już kilka pomysłów.

 „Niczego nie pragnę bardziej niż powrotu do Paryża i nakręcenia kolejnych sezonu. Było wiele sytuacji, w których mówiliśmy „ok, zapisz to, to się wydarzy w 2. sezonie” – powiedziała odtwórczyni głównej roli i producentka serialu w wywiadzie dla magazynu Vanity Fair. Podobnego jak Darren Starr, który już zna zarys kolejnych odcinków. Producent w wywiadzie dla serwisu OprahMag.com przyznał, że „w 2. sezonie Emily będzie częścią świata, w którym żyje. Będzie bardziej mieszkanką miasta”. Dodał również, że bohaterka będzie mocniej stąpać po ziemi.