Dawid Podsiadło jest jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia w Polsce. Wokalista angażuje się w sprawy społeczne, jak również polityczne (przypomnijmy, że przed wyborami prezydenckimi przekonywał fanów, by brali udział w wyborach – oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa). Natomiast niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Kilka dni temu Dawid Podsiadło całkowicie zaskoczył swoich fanów. Podczas jednego z trzech koncertów w Poznaniu ujawnił, że jest w związku. Kim jest nowa dziewczyna 27-letniego wokalisty?

Dawid Podsiadło ma nową dziewczynę!

Z kim spotyka się Dawid Podsiadło? W mediach pojawiły się już informacje na temat nowej dziewczyny najpopularniejszego wokalisty w Polsce. Jak podaje serwis Plotek, Dawid Podsiadło tworzy szczęśliwy związek z utalentowaną skrzypaczką Magdaleną Laskowską, która współpracowała z takimi artystami, jak Ralph Kamiński czy Jimek. Gra także w zespole Dawida Podsiadły. Według informatora portalu, o związku piosenkarza i skrzypaczki mówią już „wszyscy”. Podobno gdyby nie plotki, które pojawiły się w mediach, para zachowałaby kulisy tej relacji tylko dla siebie.

Dawid Podsiadło i Magdalena Laskowska rzeczywiście są razem? Jak dotąd główni zainteresowani nie potwierdzili informacji dotyczących ich związku. Być może wkrótce zabiorą głos w tej sprawie.

Warto jednak dodać, że dotąd Dawid Podsiadło niechętnie dzielił się informacjami na temat swoich związków. W przeszłości spotykał się przez kilka lat z dziewczyną o imieniu Ewelina, która pochodzi z jego rodzinnej miejscowości. W mediach krążyły również plotki na temat (domniemanego) związku Dawida Podsiadły i aktorki Zofii Wichłacz. Para nigdy nie skomentowała tych doniesień. 

Dawid Podsiadło otworzył sklep z ubraniami! >>>