Pamiętacie, jak Dawid Podsiadło promował swój album Małomiasteczkowy, sprzedając go w kiosku w centrum Warszawy? Potem przeniósł go przed hale, w których grał koncerty w ramach Małomiasteczkowy Tour, a kolejki do okienka były równie długie, jak te z biletami na występ. Potem Dawid postanowił, że wystawi owy kiosk na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzięki niemu na konto WOŚP w 2019 roku trafiło 30,200 złotych. Najwyraźniej wokaliście zaczęło brakować handlu, bo teraz zdecydował się ruszyć ze sklepem, ale tym razem internetowym.

Dawid Podsiadło sprzedaje Małomiasteczkowy Merch. Co można kupić?

W piątek 3 lipca artysta poinformował, że rusza sprzedaż Małomiasteczkowego Merchu. „Jakby ktoś chciał legalną bluzę w klimacie, że ze mną (ogrodnikiem), to można na tej stronie teraz znaleźć taką bluzę. I nie tylko, jest tam parę innych rzeczy. Na prezent, czy tak po prostu sobie ponosić z dumą, wspominając dobre czasy dla Polski, dobre czasy dla muzyki, czy Polski”  napisał na swoim profilu na Facebooku. I niedługo po tym obwieszczeniu sklep padł z przeciążenia, a kilka projektów wyprzedało się z prędkością światła. Wszystko jednak szybko wróciło normy i cały czas można robić zakupy.


Dawid Podsiadło, Julia Wieniawa, Joanna Kulig, Monika Brodka i inne gwiazdy namawiają do głosowania w wyborach prezydenckich >>>
 

Co znajdziemy w ramach limitowanej kolekcji „Merch” by Dawid Podsiadło? Jak już Dawid sam wyżej wspomniał są to bluzy, ale również t-shirty, skarpety, czapki (obecnie sold out), a także płyty z autografem i bez oraz plakaty promujące trasę koncertową „Leśna muzyka”. Projekty, które trafiły teraz do sprzedaży, rok temu można było kupić podczas wspólnego koncertu Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya na PGE Narodowy w Warszawie. Wtedy taką możliwość mieli tylko ci, którzy mieli bilety no wydarzenie. Teraz obkupić może się już każdy. Ceny? Bluzy kosztują niecałe 200 zł, koszulki niecałe 100 zł, a skarpetki 29 zł. Skusicie się?


Bądźmy kulturalni: Kogo wkurza Dawid Podsiadło? >>>