Dawid Podsiadło jest jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, którego koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie, a single trafiają na szczyty list przebojów. 27-latek, który swoją spektakularną karierę rozpoczął w programie „X Factor”, jest ulubionym wokalistą Polaków, jak wynika z ostatniego zestawienia Spotify. Jego piosenki takie jak „Małomiasteczkowy”, „Nie ma fal” czy „W dobrą stronę” znają chyba wszyscy. Dawid w zeszłym roku połączył siły z Taco Hemingwayem, z którym zagrał na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Jako pierwsi polscy artyści dokonali czegoś niezwykłego i wyprzedali wszystkie bilety. Dawid Podsiadło chroni swoje życie prywatne. Niedawno podzielił się jednak ze swoimi fanami prywatną informacją! Artysta nie jest już do wzięcia. 

Dawid Podsiadło nie chce, aby radiowa Trójka grała jego utwory! >>>

Dawid Podsiadło już nie jest do wzięcia! Artysta podzielił się prywatną informacją podczas jednego z koncertów

Tak jak wspomnieliśmy, Dawid Podsiadło stroni od mediów i rzadko udziela wywiadów, ale zabiera głos w ważnych sprawach. Niedawno zaapelował o to, aby radiowa Trójka przestała grać jego utwory – wszystko w związku z aferą singla „Twój ból jest mniejszy niż mój” Kazika Staszewskiego. Stwierdził, że obecnie dla stacji polityka jest ważniejsza niż muzyka, a to, co się dzieje, to „powrót najgorszych komunistycznych praktyk”. Z kolei w lipcu miesięcy temu namawiał swoich fanów do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich. Scena dla Dawida Podsiadło jest miejscem na wyrażanie swoich manifestów. Apel do Kingi Dudy, w którym nawiązał do jej słów podczas wieczoru wyborczego, odbił się szerokim echem. Dawid zmienił słowa piosenki „Trofea” i zaśpiewał „Kinga, taki ładny apel miałaś. Taki ładny”, komentując tym samym agresywne zachowanie policji podczas zgromadzenia solidarnościowego w sprawie Margot. 

Wczoraj Dawid Podsiadło zabrał jednak głos w prywatnej sprawie – co zdarza się bardzo rzadko. Obecnie 27-latek przebywa w Poznaniu, gdzie gra 3 (wyprzedane) koncerty pod rząd. Jak donosi serwis Wirtualna Polska, artysta podzielił się ze swoimi prywatną informacją, ujawniając ze sceny, że jest w związku. Cóż, wygląda na to, że najpopularniejszy młody wokalista w Polsce nie jest już do wzięcia. Nie wiadomo, kim jest jego wybranka, podobnie jak oszczędne są informacje na temat jego dotychczasowego życia uczuciowego. W przeszłości Dawid Podsiadło był w kilkuletnim związku z Eweliną, dziewczyną ze swojej rodzinnej miejscowości, z którą planował wspólną przyszłość, jednak coś poszło nie tak. Artystę łączoną również z aktorką Zosią Wichłacz, jednak żadna ze stron nie zabrała głosu w tej sprawie.