Ostatnia płyta Dawida Podsiadło ukazała się w 2018 roku. Od tego czasu kariera piosenkarza nabrała tempa, a on sam osiągnął najwyższe muzyczne szczyty. Wyprzedane stadiony, miliony odsłuchań w serwisach streamingowych i sympatia wielu Polaków i Polek. Teraz, po czterech latach, Dawid Podsiadło powraca z nową płytą i właśnie zdradził, kiedy będziemy mogły i mogli posłuchać tego, co przygotował! Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Dawid Podsiadło ogłosił datę premiery i tytuł nowej płyty

Artysta poinformował właśnie swoich obserwatorów i obserwatorki na Instagramie, że nowy album zbliża się wielkimi krokami. Od pewnego czasu autor hitu „Małomiasteczkowy” zapowiadał tylko, że płyta jest już gotowa i premiera będzie jesienią. W końcu ujawnił szczegóły. Nowe piosenki Dawida Podsiadły ujrzą światło dzienne już 21 października tego roku, czyli za dwa tygodnie. Warto dodać, że Taylor Swfit wydaje swoją płytę tego samego dnia. Jeśli więc uwielbiacie tę dwójkę, to możecie przygotować się na muzyczną ucztę. 

W najnowszym poście na Instagramie Dawid Podsiadło zdradził nie tylko datę premiery, ale również tytuł krążka. Brzmi on Lata Dwudzieste". Nie wiadomo, skąd wzięła się ta nazwa, natomiast główny zainteresowany całą sprawą obiecał, że już niebawem wyjaśni jej znaczenie. Produkt na włos nałożony, cały umalowany, jestem gotowy. Płyta. Nazywa się Lata Dwudzieste. O tym, dlaczego i po co, będę jeszcze opowiadał niedługo. Album ma trzynaście utworów i będziecie mogli go posłuchać 21 października.. TEGO ROKU. :) Ps. to nie jest okładka. Oszalejecie jak zobaczycie okładkę – napisał artysta.

Nie wiemy jak wy, ale nie możemy doczekać się momentu, w którym artysta oficjalnie zaprezentuje okładkę płyty. Obserwując jego zawodowe poczynania, nie mamy wątpliwości, że powstała z dbałością o każdy detal. 

Dawid Podsiadło – nowe single

Przypomnijmy, że od czerwca tego roku Dawid Podsiadło wypuścił już trzy single promujące nowy album. I to zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Wygląda na to, że kolejny album artysty, w przeciwieństwie do „Małomiasteczkowego” nie będzie w całości po Polsku.

Latem mogliśmy usłyszeliśmy pierwszy singiel, a mianowicie wzbudzający kontrowersje „Post”. Niedawno pojawił się drugi – „Let You Down” w języku angielskim. A dzisiaj o północy Dawid zaskoczył nas trzecią piosenką, „To co masz Ty!”. Dostępny jest do niej także świeżutki klip, który możecie obejrzeć w całości poniżej.

 

Zobacz także:

Dawid Podsiadło – trasa koncertowa

To nie wszystko. Pod koniec października rusza bowiem nowa trasa piosenkarza – POSTPRODUKCJA TOUR. Podsiadło zagra w ośmiu miastach. Wszystkie bilety, co nas wcale nie dziwi, są już jednak wyprzedane.

Już nie możemy doczekać się piątku 21 października i tego, aż w końcu usłyszymy więcej muzycznych nowości od muzyka!