Gdyby nie pandemia koronawirusa, już za kilka dni odbyłby się pierwszy ze stadionowych koncertów Dawida Podsiadły. Niestety, podobnie jak większość imprez muzycznych gromadzących tłumy ludzi, występ wokalisty w Chorzowie 7 czerwca, a także w Gdańsku i we Wrocławiu zostały odwołane. A w zasadzie przełożone i właśnie poznaliśmy nowe terminy. Koncert w Chorzowie zostaje przełożony na 12 czerwca 2021, koncert w Gdańsku, zaplanowany na 13.06 2020 na Stadionie Energa Gdańsk, zostaje przełożony na 5 czerwca 2021, a koncert we Wrocławiu, który miał się odbyć 20.06 2020 na Stadionie Wrocław, zostaje przełożony na 19 czerwca 2021.

Bądźmy kulturalni: Kogo wkurza Dawid Podsiadło? >>>

Co z biletami na powyższe wydarzenia? Wszystkie zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Dodajmy, że koncerty w Gdańsku i Wrocławiu całkowicie się wyprzedały i to z prędkością światła, bo w ciągu jednego dnia. Ale mamy dobrą informację, bo w sprzedaży będą jeszcze ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie , czyli największy koncert w karierze Dawida. - Oczywiście żałuję że nie spotkamy się z publicznością w tym roku, ale cieszę się że sytuacja związana z epidemią w kraju i na świecie stabilizuje się na tyle że możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość i czekać na przyszłoroczne koncerty – mówi Podsiadło.

Dawid Podsiadło nie chce, aby radiowa Trójka grała jego utwory! >>>

Oczekiwanie na koncerty Dawida Podsiadły fani mogą sobie umilić wyjątkowym nagraniem, jakie artysta opublikował w sieci z okazji 7. rocznicy premiery debiutanckiego albumu Dawida Podsiadło, Comfort and Happiness. To wywołujące gęsią skórę wykonanie utworu Nieznajomy, zarejestrowane podczas koncertu na PGE Narodowym w 2019 roku dla ponad 60 tys. publiczności. Zobaczcie!