Dawid Woliński jest projektantem wyjątkowo lubianym przez gwiazdy. W jego kreacjach chętnie występuje Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, czy Monika Olejnik. Na pokazie zorganizowanym w warszawskim klubie Palladium niektóre gwiazdy miały na sobie projekty, które prezentowane były później na wybiegu. Małgorzata Kożuchowska wystąpiła w zjawiskowej, błękitnej sukni z głębokim dekoltem w kształcie litery V i charakterystyczną dla tej kolekcji, złotą gwiazdką. Do eleganckiej sukni dopasowała ciężkie, beżowe sandały Aquazzura.

Wszystkie sylwetki z pokazu Dawida Wolińskiego >>>

Wrażenie zrobiła również kreacja Małgorzaty Sochy - to także suknia z najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. To podobnie jak u Małgorzaty Kożuchowskiej sukienka wykonana z błękitnej satyny, ale w tym wypadku pojawiły się także elementy w kolorze pudrowego różu i większa ilość złotych gwiazdek. Nie mamy wątpliwości, że kolekcja będzie hitem - w końcu satynowy bomber jacket w pastelowych kolorach jest już absolutnym hitem tej wiosny. Teraz czas wprowadzić ten motyw do stylizacji wieczorowych.

Wśród zaproszonych gości pojawili się też przyjaciele Dawida Wolińskiego, a wśród nich Marcin Tyszka. Fotograf pochwalił kolekcję na Instagramie i umieścił na swoim profilu film z finału pokazu. W pierwszym rzędzie zasiadła też Maffashion (w białym garniturze), Zosia Ślotała, Kamila Szczawińska, Anna Kalczyńska, Joanna Przetakiewicz, Halina Młynkowa, Macademian Girl oraz Maja Bohosiewicz.

Wszystkie gwiazdy, które pojawiły się na pokazie Dawida Wolińskiego >>>

Choreografią na pokazie zajęła się jak zwykle Kasia Sokołowska. Na jej Instagramie znajdziecie zdjęcia z przygotowań do pokazu, a także selfie z modelami. Na pokazie Dawida Wolińskiego wystąpił m.in. Jakob Kosel, którego pamiętacie z pewnością z programu "Top Model". Przypomnijcie sobie, jak powstawała sesja Jakoba na okładkę magazynu Glamour >>>