DawidWoliński jest projektantem wyjątkowo lubianym przez gwiazdy. W jego kreacjach chętnie występuje MałgorzataKożuchowska, MałgorzataSocha, czy MonikaOlejnik. Na pokazie zorganizowanym w warszawskim klubie Palladium niektóre gwiazdy miały na sobie projekty, które prezentowane były później na wybiegu. MałgorzataKożuchowska wystąpiła w zjawiskowej, błękitnej sukni z głębokim dekoltem w kształcie litery V i charakterystyczną dla tej kolekcji, złotą gwiazdką. Do eleganckiej sukni dopasowała ciężkie, beżowe sandały Aquazzura.

Wszystkie sylwetki z pokazu Dawida Wolińskiego >>>

Wrażenie zrobiła również kreacja MałgorzatySochy - to także suknia z najnowszej kolekcji DawidaWolińskiego. To podobnie jak u MałgorzatyKożuchowskiejsukienka wykonana z błękitnej satyny, ale w tym wypadku pojawiły się także elementy w kolorze pudrowego różu i większa ilość złotych gwiazdek. Nie mamy wątpliwości, że kolekcja będzie hitem - w końcu satynowy bomber jacket w pastelowych kolorach jest już absolutnym hitem tej wiosny. Teraz czas wprowadzić ten motyw do stylizacji wieczorowych.

Wśród zaproszonych gości pojawili się też przyjaciele DawidaWolińskiego, a wśród nich MarcinTyszka. Fotograf pochwalił kolekcję na Instagramie i umieścił na swoim profilu film z finału pokazu. W pierwszym rzędzie zasiadła też Maffashion (w białym garniturze), ZosiaŚlotała, KamilaSzczawińska, AnnaKalczyńska, JoannaPrzetakiewicz, HalinaMłynkowa, MacademianGirl oraz MajaBohosiewicz.

Wszystkie gwiazdy, które pojawiły się na pokazie Dawida Wolińskiego >>>

Choreografią na pokazie zajęła się jak zwykle KasiaSokołowska. Na jej Instagramie znajdziecie zdjęcia z przygotowań do pokazu, a także selfie z modelami. Na pokazie DawidaWolińskiego wystąpił m.in. JakobKosel, którego pamiętacie z pewnością z programu "TopModel". Przypomnijcie sobie, jak powstawała sesja Jakoba na okładkę magazynu Glamour >>>