Ta para ma na swoim koncie wiele wzlotów i upadków, rozstań i powrotów. Kylie Jenner Travis Scott niejednokrotnie ogłaszali już koniec związku, by po kilku tygodniach lub miesiącach znów być razem. Ostatnie doniesienia na temat rozstania 25-latki z 31-letnim raperem pojawiły się na początku roku. Jak donoszą media, rodzice Stormi i Wolfa spędzili święta osobno, a następnie postanowili zakończyć swój związek. Kylie i Travis znów się rozstali, mieli razem spędzić święta, ale Kylie pojechała do Aspen, żeby być z przyjaciółmi i rodziną. Do rozstań między nimi dochodziło już wielokrotnie, jednak zawsze pozostawali w przyjaźni i stali na wysokości zadania jako rodzice – donosiło wówczas źródło usmagazine.com.

Dlaczego Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się po raz kolejny?

Fani i fanki zastanawiają się, dlaczego 25-letnia celebrytka i przedsiębiorczyni po raz kolejny rozstała się z amerykańskim muzykiem. W końcu para spotyka się od 2017 roku i wielokrotnie przechodziła już kryzysy, by finalnie wrócić do siebie i ponownie walczyć o miłość, którą partnerzy darzą siebie nawzajem. O tym, co dzieli najmłodszą siostrę z klanu Kardashian-Jenner oraz Travisa Scotta dowiadujemy się z magazynu „People°.

Kylie jest w pełni skupiona na swoim biznesie i dzieciach. Nie jest typem imprezowiczki. Travis to zupełne przeciwieństwo, lubi imprezować. Zdecydowanie mają inne priorytety w życiu. Zawsze mieli – donosi źródło. – To nigdy nie był łatwy związek, być może dlatego nie zdecydowali się na ślub. Zawsze były wzloty i upadki. Co więcej, Travis i Kylie nawet nigdy nie zdecydowali się zamieszkać razem. Zawsze mieszkali w oddzielnych domach.

Podobno zapalnikiem do kłótni i rozstań były również nieustanne plotki na temat kochanek rapera. Kylie „wariuje” na każde doniesienia medialne o zdradzie Travisa. To kolejny powód, dlaczego para nie zdecydowała się nigdy na poważniejsze kroki w relacji – sugeruje źródło, jednocześnie podejrzewając, że gwiazdy niebawem wrócą do siebie. – W przeszłości wielokrotnie kończyli już tę relację, by potem szybko wrócić do siebie. To zapewne nie koniec ich związku.

Kylie Jenner i Travis Scott – historia związku

Kylie Jenner i Travis Scott spotykają się od 2017 roku, po raz pierwszy razem pojawiając się na Coachelli. Niedługo później świat obiegły plotki na temat ciąży 20-letniej wówczas celebrytki, które w lutym 2018 roku okazały się być prawdą. 1 lutego na świat przyszła pierwsza córeczka pary o imieniu Stormi. Para rozstała się rok później na fali doniesień o niewierności Scotta oraz domysłach, że raper nie jest biologicznym ojcem dziewczynki (wówczas podejrzewano, że Stormi jest córką ochroniarza celebrytki, Tima Chunga). Mimo to zarówno Kylie, jak i Traivs podkreślali, że są w dobrych stosunkach oraz za priorytet uważają dobro małej Stormi. Para wróciła do siebie w lutym 2021 roku, a 2/2/22 (dzień po urodzinach córki) przedsiębiorczyni urodziła synka. Z początku nazywany Wolfem, dziś okazuje się, że chłopiec nosi inne imię, które na razie nie jest publicznie znane.