Po premierowej Do wszystkich chłopców, których kochałam i Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham przyszedł czas na ostatnią część popularnej serii Netflixa zrealizowanej na podstawie bestsellerowych powieści autorstwa Jenny Han. Filmy cieszyły się ogromną popularnością, a z odtwórców głównych ról, czyli Noah Centineo i Lany Condor uczyniły gwiazdy. Niestety wraz z Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze kończy się ich przygoda z hitową produkcją. Tym bardziej odliczamy dni do 12 lutego, bo właśnie wtedy obraz wyląduje na platformie.

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze! – o czym jest trzecia i ostatnia część kultowej serii?

Jeśli jesteś fanką zarówno filmów, jak i książek z serii Do wszystkich chłopców… , doskonale wiesz, co wydarzyło się w poprzednich częściach. Jeżeli nie, postaramy się, nie zdradzając zbyt wiele, przybliżyć ci fabułę. W Do wszystkich chłopców, których kochałam najważniejszym wątkiem są miłosne listy Lary Jean Covey (Lana Condor), które w tajemnicy wysyła jej młodsza siostra, Kitty (Anna Cathcart). Korespondencja ląduje m.in. u jej sąsiada, przyjaciela i chłopaka jej starszej siostry Margot (Janel Parrish), Josha (Israel Broussard), a także u szkolnego przystojniaka, Petera Kavinsky’ego (Noah Centineo). Peter i Lara decydują się zawrzeć umowę, że będą udawać parę – ona, by nie było wątpliwości, że nie chce rozbić związku siostry, a on, by wzbudzić zazdrość w byłej dziewczynie, Gen (Emilija Baranac). Nietrudno się domyślić, że nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham. Wywiad z obsadą tylko u nas! >>>

Z kolei w drugiej części Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham do akcji wkracza kolejny obiekt westchnień Lary, John Ambrose (Jordan Fisher). Lara przeżywa poważne rozterki, kto tak naprawdę zajmuje najważniejsze miejsce w jej sercu. Zaś w ostatniej, trzeciej części Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze, do której zwiastun jest już w sieci, Lara Jean Covery szukuje się do ukończenia liceum i rozpoczęcia dorosłego życia. Kilka odmieniających życie podróży sprawia, że na nowo zaczyna zastanawiać się, jak w przyszłości będzie wyglądać jej życie rodzinne, przyjaźnie oraz związek z ukochanym.