„Dobre życie by Ibisz” – nowy projekt Krzysztofa Ibisza o dobrym życiu

Dobre życie to temat rozmów przeprowadzanych przez Krzysztofa Ibisza w jego nowym projekcie „Dobre życie by Ibisz”. Dziennikarz zaprasza różne gwiazdy, po to, aby porozmawiać o tym, jak osiągnąć stan dobrostanu. Każde ze spotkań komentuje i puentuje dr Joanna Ibisz – lekarka medycyny stylu życia, a prywatnie żona gospodarza projektu.

„Dobre życie by Ibisz” – goście projektu

Gośćmi i gościniami Krzysztofa Ibisza będą topowe polskie gwiazdy z wielu różnych dziedzin. Dziennikarz porozmawia z Małgorzatą Sochą, Dorotą Gardias, Tomaszem Kammelem, Marią Sadowską, Małgorzatą Pieczyńską i Beatą Pawlikowską. Każda z tych osób zdradzi swoje sposoby na osiągnięcie dobrostanu i podzieli się historiami i przeżyciami z własnego doświadczenia.

Pierwsze trzy odcinki (z Sochą, Gardias i Kammelem) dostępne są już do obejrzenia na YouTubie.

Studio Sante – pierwsze wodorowe SPA w Europie jest scenografią projektu „Dobre życie by Ibisz”

To właśnie w Uzdrowisku Studio Sante, które znajduje się w Warszawie Krzysztof Ibisz przeprowadza swoje rozmowy. Miejsce to szczyci się mianem pierwszego wodorowego SPA w Europie. Mało kto wie, jak wiele zalet i korzyści ma wodór. To właśnie on jest głównym bohaterem w Studiu Sante.

Uzdrowisko oferuje najnowocześniejsze zabiegi beauty, sauny i baseny. Oprócz tego warto skorzystać z regeneracyjnych właściwości wodoru, który zyskuje coraz większą popularność w kosmetologii. Przekonajcie się same i sami.

Korzyści wodorowego SPA

Jeśli zastanawiacie się nad zaletami wodoru i związanych z nim zabiegów, już tłumaczymy. Możecie być zaskoczone i zaskoczeni, że robi on aż tyle dobrego.

Wodór obniża poziom cukry we krwi oraz poziom cholesterolu, poprawia stan skóry – redukuje zmarszczki i nawilża, poprawia również pracę układu pokarmowego. Przyczynia się także do zmniejszenia reumatoidalnego zapalenia stawów, poprawia jakość snu, chroni przed bakteriami i wirusami oraz ma działanie przeciwutleniające.

Zobacz także:

Z tych i wielu innych zalet wodoru możecie skorzystać w warszawskim Studiu Sante.