Doda i Emil Stępień biorą rozwód!

Plotki na ten temat w show-biznesie krążyły już od jakiegoś czasu, teraz jednak się potwierdziły. I to u samego źródła. Dorota Rabczewska, bardziej znana jako Doda i jej mąż, Emil Stępień rozwodzą się! Doda poinformowała właśnie, że złożyła pozew rozwodowy. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama, na którym w środę, 9 czerwca 2021 roku opublikowała post następującej treści:

„Zanim uprzedzi mnie « ktoś dyskretny»... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz 5 letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną”

To właśnie taki wpis zostawiła pod galerią grafik z motywacyjnymi hasłami: „Divorce is OK”, „Breaking up is OK”, „Starting over is OK”, „Moving on is OK”, „Being alone is OK” i wreszcie „What is not OK is staying somewhere where you aren't happy”, „That's not OK”. Co mniej więcej da się przetłumaczyć jako: „Rozwód jest OK, rozstania są OK, zaczynanie wszystkiego od nowa jest OK, pójście dalej jest OK, bycie samemu jest OK. Jedyne co nie jest OK to pozostawanie w miejscu, w którym nie jesteś szczęśliwa/y. To nie jest ok”. No coż, trudno się z nią nie zgodzić. 

Doda postanowiła także uspokoić fanów i rozwiać wszelkie wątpliwości na temat premiery filmu „Dziewczyny z Dubaju”, którego oboje z mężem są współproducentami. „W kwestii biznesowej: Premiera Dziewczyn z Dubaju, z angielską wersją Girls to buy jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu. Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień” – napisała, wyraźnie oddzielając swoje życie prywatne od zawodowego, choć niewątpliwie mają one ze sobą wspólny mianownik...

„Wisiało w powietrzu” – zdążyli skomentować fani, choć post pojawił się niecałą godzinę temu. Przy okazji dziękowali także Dodzie za jej szczerość, życzyli jej wytrwałości i szybkiego odnalezienia szczęścia po rozwodzie.

Doda i Emil Stępień – Jak długo byli razem i co jest przyczyną rozwodu?

Doda i Emil Stępień są małżeństwem od 2018 roku, choć historia ich związku jest znacznie dłuższa. Zanim powiedzieli sobie sakramentalne „tak” (i to aż trzykrotnie, co długo udało im się zachować w tajemnicy), mieli sekretny romans, a wcześniej przyjaźnili się. Od jakiegoś czasu w ich związku zaczęło się jednak psuć. Co, jak zauważyły osoby z najbliższego otoczenia pary, było wyraźnie wyczuwalne już podczas pracy nad filmem „Dziewczyny z Dubaju” (Dorota Rabczewska i jej mąż wspólnie prowadzą firmę producencką). Uwadze fanów Dody nie umknął także jej samotny wyjazd na wakacje do Meksyku, a także bliska relacja z jednym z amerykańskich celebrytów. W kuluarach mówiło się także, że Emil Stępień nie należy do najwierniejszych z mężów. A także o tym, że ich firma jest w poważnych tarapatach prawnych i finansowych, co z pewnością mogło zaszkodzić także życiu prywatnemu duetu. Dzisiejszy post Dody wskazuje na to, że tym razem w plotkach było więcej niż ziarenko prawdy.