Historia związku Dody i jej drugiego męża, Emila Stępnia, to gotowy materiał na scenariusz filmowy. Ona – piosenkarka, aktorka i skandalistka. On – dotąd szerzej nieznany, choć ceniony w środowisku, producent filmowy (m.in. Last Minute, Służby specjalne, Pitbull. Niebezpieczne kobiety). Co ciekawe, na początku nic nie wskazywało na to, że połączy ich gorące uczucie, które na dodatek zaprowadzi ich przed ołtarz. Przypominamy, jak to wszystko się zaczęło!

Doda i Emil Stępień – początki relacji

Drogi Doroty Rabczewskiej i Emila Stępnia połączyły się w 2016 roku. Na początku byli jedynie dobrymi znajomymi, a następnie partnerami biznesowymi. W późniejszych wywiadach artystka wielokrotnie powtarzała, że Emil był tak naprawdę pierwszym mężczyzną w jej życiu, z którym najpierw połączyła ją szczera i autentyczna przyjaźń, niepodszyta pożądaniem i erotyzmem. W końcu jednak u obojga pojawiły się motyle w brzuchu, przez co sprawy zaczęły się mocno komplikować.

Doda i Emil Stępień – ukrywany związek i ciche zaręczyny

Zrażona swoimi poprzednimi doświadczeniami celebrytka, o której dotychczasowych związkach z pasją rozpisywały się tabloidy i serwisy plotkarskie, postanowiła tym razem ukryć swoją nową miłość przed całym światem. Anonimowość i spokój zakochani odnaleźli bez problemu za granicą. Gdy latem 2017 roku Emil oświadczył się Dodzie na plaży w hiszpańskiej Marbelli, nikt nawet nie zwrócił tam na nich szczególnej uwagi, co w Polsce byłoby kompletnie niemożliwe.

Za granicą mogliśmy się czuć swobodnie, bo przypominam Wam, że przez pierwsze kilkanaście miesięcy udawaliśmy przed mediami przyjaciół i nawet do samolotu nie wchodziliśmy razem – pisała Doda w dniu drugiej rocznicy ślubu.

Co ciekawe, Doda była w tym tak konsekwentna, że nawet będąc już zaręczona z Emilem, z kamienną twarzą powtarzała w wywiadach, że obecnie jest singielką i nie szuka miłości. Później zresztą spadła na nią za to dość ostra fala krytyki ze strony części fanów, który poczuli się przez nią wprowadzeni w błąd.

2 lata ;) mało, nie mało ...ale dokładnie tyle lat, płynąc na metaforycznej łódce, przez wzburzone wody życia, mam przy sobie przyjaciela, który bezinteresownie zawsze mnie wspiera, który daje uśmiech i sile do działania. Przyjaciela ,który sprawdził się w najgorszych sytuacjach, stojąc ze mną ramie w ramię, a to w show-biznesie jest nierealne. (...) Kreowanie z nim nowych projektów filmowych to nie praca, tylko super przygoda! Mam nadzieję, że może powiedzieć to samo o mnie, a jak nie, to tego mu właśnie życzę na 41. urodziny, bo prawdziwa przyjaźń to skarb! No i pięknej, dobrej żony! Jak będzie dobrze gotować, to melduję się już na obiady niedzielne ;) Sto lat Emil! – tak pisała o Emilu na swoim profilu na Instagramie w styczniu 2018 roku, czyli zaledwie parę miesięcy przed ich ślubem.

Doda i Emil Stępień – trzy sekretne śluby

Rabczewska i Stępień po raz pierwszy powiedzieli sobie "tak" na początku 2018 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechanowie, czyli rodzinnym mieście panny młodej. Doda opowiadała później, że ukrycie tego faktu przed mediami nie było proste, ale udało się dzięki pomocy i ogromnej dyskrecji pracowników urzędu.

Zobacz także:

To był jednak dopiero początek wielkiej akcji konspiracyjnej. Doda i jej ukochany mieli bowiem w planach zawarcie ślubu kościelnego oraz wyprawienie hucznego wesela z udziałem rodziny i bliskich. Gwiazda robiła wszystko, co w jej mocy, aby do końca zachować wszystko w pełnej tajemnicy przez dziennikarzami i fanami. W tym celu okłamywała nawet pracowników salonów ślubnych, gdzie kompletowała swoje kreacje.

Pamiętam, że przez dwa miesiące oszukiwałam bezczelnie sprzedawczynie w butiku, że mam grać w filmie rolę uciekającej panny młodej. Zrobiłam z siebie straszną wariatkę, bo biegałam w sukni po korytarzu przed wszystkimi klientkami sklepu, by niby sprawdzić, czy wytrzyma ona sceny na planie. Na szczęście, nawet jeśli sprzedawczynie się domyśliły, to profesjonalnie nie pisnęły nikomu ani słowa – wspomniała w jednym z wywiadów.

Wyczekiwany i wymarzony ślub Dody i Emila Stępnia odbył się 14 kwietnia 2018 roku w ich ukochanej Marbelli. A w zasadzie dwa śluby, bo z tego co wynika z opowieści wokalistki, para zdecydowała się bowiem zorganizować w Hiszpanii aż dwie ceremonie. Na uroczystościach zjawiło się 50 gości. Co ciekawe, oni także nie mieli pojęcia, że lecą na drugi koniec Europy właśnie w tym celu. Wśród nielicznych osób, które wiedziały, co tak naprawdę wydarzy się w Marbelli, byli rodzice artystki. Doda jednak osiągnęła swój cel – cały świat dowiedział się o jej ślubie, a jednocześnie o związku z Emilem, dopiero od niej samej i na jej warunkach.

Kochani, z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! KOCHAM GO! – napisała w dniu swojego ślubu kościelnego na swoim instagramowym profilu.

Doda i Emil Stępień – rozstanie?

Choć od ślubu Dody i Emila Stępnia mijają w tym roku dopiero trzy lata, w mediach już od dłuższego czasu mówi się o rzekomym kryzysie w ich związku. Brak nowych zdjęć pary, ich wspólnych wyjść, a zarazem pogłoski o bliskiej zażyłości z amerykańskim celebrytą oraz długie wakacje piosenkarki w Meksyku bez ukochanego sprawiły nawet, że niektórzy internauci zaczęli spekulować, że być może Doda i jej drugi mąż nie są już razem.

SPRAWDŹ: Doda pochwaliła się pięknym bukietem. Fani pytają: „Od Emila?”. Dopatrzyli się też wymownego szczegółu

Rabczewska-Stępień do tej pory nie odniosła się do tych sensacyjnych doniesień, co pozwala przypuszczać, że o wiele bardziej prawdopodobnym powodem zniknięcia Emila Stępnia z przestrzeni publicznej są jego złe doświadczenia z mediami. Przypomnijmy, że mąż Dody wygrał w 2019 roku proces z jednym z popularnych serwisów plotkarskich. Sąd przyznał mu 150 tysięcy złotych zadośćuczynienia za naruszenie godności, czci, dobrego imienia i prawa do zachowania prywatności.

Zobacz najlepsze wspólne zdjęcia Dody i Emila Stępnia z różnych etapów ich związku już teraz w naszej GALERII.