Po 1,5 roku przerwy od muzyki Doda powraca z nowym singlem!

Są tu fani Doroty Rabczewskiej? Mamy dla was dobrą wiadomość. Po 1,5 roku przerwy od muzyki Doda powraca z nowym singlem, który ukaże się szybciej niż można się było spodziewać! Piosenka „Don’t Wanna Hide” ma promować film „Dziewczyny z Dubaju” którego Doda jest współproducentką, a jej premiera planowana jest na 24 czerwca! 

„Z hukiem kończę 1.5 roku przerwy muzycznej. Premiera mojego nowego singla pt. „Don’t Wanna Hide” promującego film „Dziewczyny z Dubaju”, odbędzie się już 24 czerwca” – napisała dziś, Doda na swoim Instagramie, zapowiadając swój wielki powrót na scenę muzyczną.

I dodała, że fragmentu można posłuchać już dziś na jej oficjalnym kanale na TikToku – www.tiktok.com/@doda. Zapowiedziała także, że za chwilę startuje tam specjalny challenge #dontwannahide, przy którym można użyć dedykowanego dla niej filtra. „Pomoże on dokonać Waszej przemiany poprzez zdjęcie maski social mediów i tego jak widzą Was inni. Nie żyjcie na pokaz, nie bądźcie fake, nie ukrywajcie się, odważcie się BYĆ po prostu sobą” – wyjaśniła. I nie byłaby sobą, gdyby nie dodała: 

„(...) przedpremierowo, bo 23 czerwca będziecie mogli obejrzeć na profilu @doda na TIK TOKU fragment teledysku do singla «Don’t Wanna Hide»! Dzień później cały klip pojawi się na Doda tv na youtubie. To pierwsza taka przedpremiera na TikToku w Polsce, ale chyba każdy wie, że KRÓLOWA jest tylko jedna”. 

„Ten dzień zaczyna się cudownie”, „Dobra wiadomość na dzień dobry. I to jeszcze w poniedziałek” – pisali w komentarzach zachwyceni fani, a każde ze zdjęć – bo Doda nowy singiel zapowiedziała całą ich serią – już może poszczycić się tysiącami i setkami polubień. Zresztą zobaczcie sami: 

Niewątpliwie u Dody sporo się teraz dzieje, choć obok pasma sukcesów nie brakuje i trudniejszych momentów. Artystka w ostatnim czasie zapowiedziała bowiem nie tylko premierę singla „Don’t Wanna Hide”, a także swojego filmu „Dziewczyny z Dubaju” – o celebrytkach i modelkach z Polski, które świadczyły usługi seksualne na Bliskim Wschodzie, ale i to, że bierze rozwód ze swoim mężem, Emilem Stępniem, współproducentem filmu. Zapewniła jednak, że potężne zawirowania w życiu prywatnym nie będą miały wpływu na jej plany zawodowe. Zapowiedź nowego singla jest tylko potwierdzeniem tych słów.