„Top Model” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Pierwsza edycja została wyemitowana w 2010 roku, aktualnie możemy śledzić poczynania uczestniczek i uczestników 11. edycji. Okazał się przepustką do świata modelingu i show-biznesu dla wielu osób, które brały udział w poprzednich sezonach, np. Karoliny Gilon, Jakoba Kosela albo Karoliny Pisarek. Podczas emisji uczestniczki oraz uczestnicy modowego show mieszkają w luksusowej willi, która znajduje się pod Warszawą. Jej wnętrza robią wrażenia, na miejscu są także siłownia i basen. Oto, jak wygląda dom Top Model

Dom Top Model. Gdzie mieszkają uczestnicy i uczestniczki programu?

Jak wygląda luksusowa willa, w której mieszkają uczestniczki oraz uczestnicy „Top Model”? Jest duża i przestronna, do tego naprawdę piękna. Łukasz Wasielewski, którego możecie kojarzyć z dziesiątej - jubileuszowej edycji modowego show, porównał ją do pięciogwiazdkowego hotelu. Mieszkanki oraz mieszkańcy domu mają do dyspozycji m.in. sypialnie wyposażone w łóżka piętrowe, kuchnię i jadalnię, a także salon, w którym mogą odpocząć po ciężkim dniu (np. po ekstremalnie wyczerpującym zadaniu – sesji zdjęciowej czy pokazie mody). Miejsce do wypoczynku znajdą także na tarasie. W czasie wolnym mogą natomiast popływać w otwartym basenie znajdującym się w ogrodzie, poćwiczyć na siłowni albo zrelaksować się przy grze w piłkarzyki. 

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o dekoracjach w domu Top Model. W sypialniach, kuchni czy salonie nie brakuje akcesoriów w wyrazistych, a tym samym przyciągających wzrok odcieniach. Co ciekawe, wnętrza zostały ozdobione także zdjęciami z sesji zdjęciowych, które odbyły się w poprzednich edycjach największego modowego show w Polsce. Czy piękne fotografie zmotywują uczestników i uczestniczki „Top Model 11” do dalszej pracy? Pokażą, że wszystko jest możliwe? O tym przekonamy się już niebawem.

Dom Top Model: pokój zwycięzcy lub zwyciężczyni 

Ważnym miejscem w domu „Top Model” jest sypialnia z wielkim (i wyglądającym na bardzo wygodne) łóżkiem podwójnym. To wyjątkowe miejsce dla każdej uczestniczki oraz każdego uczestnika. W tym pokoju mieszka bowiem osoba, która – według jury (Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego) poradziła sobie najlepiej w danym odcinku. 

Jak wygląda dom Top Model: zdjęcia 

Oczywiście mamy dla was zdjęcia domu Top Model, w którym mieszkają uczestniczki oraz uczestnicy popularnego programu TVN. Znajdziecie je w naszej galerii. Ale, uwaga, bo zapragniecie się tam przeprowadzić.