Już niebawem premiera drugiej części piątego, czyli ostatniego sezonu „Domu z papieru” – jednego z najpopularniejszych seriali na platformie Netflix. Nowe odcinki trafią na platformę streamingową w tym tygodniu, a konkretnie 3 grudnia tego roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie będziemy musiały i musieli żegnać się wtedy ze sławną na całym świecie grupą złodziei, a przynajmniej z niektórymi jej członkami oraz członkiniami. Twórcy i twórczynie hitowej produkcji rozpoczynają bowiem pracę nad spin-offem. Tym razem skupią się na historii Berlina (a właściwie Andrésa de Fonollosy)! 

„Dom z papieru”: Berlin powróci w nowym serialu!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek i fanów Berlina, czyli jednego z bohaterów „Domu z papieru” – doświadczonego złodzieja, a prywatnie brata Profesora, który odpowiada za logistykę wszystkich akcji. Netflix poinformował właśnie, że powstanie spin-off „La Casa de Papel”, w którym twórcy i twórczynie opowiedzą historię bohatera granego przez Pedro Alonso. 

„Berlin”: Co wiemy o pierwszym spin-offie „Domu z papieru”?

Co wiemy o pierwszym spin-offie „Domu z papieru”? Niestety wciąż niewiele. Wczoraj do sieci trafił krótki teaser nowego serialu (możecie obejrzeć go poniżej), dzięki czemu poznałyśmy i poznaliśmy oficjalny tytuł – „Berlin”, a także przybliżoną datę premiery. Produkcja ma zadebiutować na platformie Netflix w 2023 roku. Nie możemy się doczekać, a wy?