Dominika Gwit jest w ciąży

Dominika Gwit już dawno nie była tak szczęśliwa. Aktorka, dziennikarka i osobowość medialna, która zyskała sporą rozpoznawalność za sprawą występu w głośnym filmie „Galerianki” oraz ról w serialach „Na dobre i na złe”, „Przepis na życie” i „Singielka”, w pierwszej połowie sierpnia pochwaliła się, że jest w ciąży. 34-latka podzieliła się ekscytującymi wieściami na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 170 tysięcy użytkowników serwisu.

Przyszła mama zamieściła w sieci urocze zdjęcie ze swoim mężem, Wojciechem Dunaszewskim, na którym dumnie prezentuje zdjęcia z badania USG.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko – oznajmiła uradowana celebrytka.

Dominika Gwit o upragnionym macierzyństwie

Autorka szeroko komentowanej swego czasu w mediach książki „Moja droga do nowego życia”, w której opisała swoją walkę z otyłością, szczerze wyznała, że razem z jej ukochanym partnerem już od dawna pragnęli zostać rodzicami.

Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat – czytamy.

Gwiazda stand-upu „Dystans albo wszyscy umrzemy...” ujawniła też, że w ciąży czuje się bardzo dobrze i zapewniła, że jest pod stałą opieką najlepszych specjalistów.

Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani (...) Za kilka miesięcy będziemy we troje - dodała.

Celebryci gratulują Dominice Gwit ciąży

Jedną z pierwszych osób, które zareagowały na ekscytujący wpis Gwit-Dunaszewskiej, był Michał Piróg. Z jego słów wynika, że wiedział on o ciąży swojej koleżanki już od dłuższego czasu.

Zobacz także:

Kochani, jak wiecie … Cieszę się bardzo i cieszę się, że już powiedzieliście oficjalnie… – napisał prowadzący program „Top Model”.

Pełne serdeczności komentarze pozostawili pod postem także m.in. Hanna Żudziewicz, Ada Fijał, Anna Gzyra, Paweł Góral i Rafał Maserak.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy szczęśliwego rozwiązania.


 

Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka

Miesiąc po ogłoszeniu swojej upragnionej ciąży Dominika Gwit-Dunaszewska postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami i obserwatorkami kolejnym ekscytującym newsem.

Chłopiec czy dziewczynka? Już wszystko jasne! Sami zobaczcie! – czytamy w opisie najnowszego posta.

Przyszła mama ujawniła, że razem ze swoim mężem już wkrótce powitają na świecie syna. Zrobiła to wyjmując z wielkiego pudełka niebieski balon z napisem „to chłopiec”. Zobaczcie urocze nagranie.