Kasia Sokołowska to jedna z czołowych postaci polskiej branży fashion. W przeszłości pracowała jako modelka, ale ogólnopolską rozpoznawalność zyskała przede wszystkim jako jurorka programu „Top Model”. Znana i ceniona reżyserka pokazów mody cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje na ten moment już ponad 380 tysięcy użytkowników serwisu. To właśnie tam w połowie kwietnia podzieliła się ze swoimi fanami i fankami radosną wiadomością o upragnionej ciąży.

Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem.

Marcin Tyszka zdradził imię dziecka Kasi Sokołowskiej

Pod koniec lipca Kasia Sokołowska ogłosiła za pośrednictwem social mediów, że jej pierwsze dziecko jest już na świecie. 49-latka zdradziła internautom, że powitała na świecie syna, ale nie wyjawiła jego imienia. Co ciekawe, zrobił to za nią jej dobry znajomy. Marcin Tyszka, bo to o nim mowa, wyjawił wszystkie szczegóły w wywiadzie udzielonym podczas konferencji nowego, jedenastego już sezonu „Top Model”.

Słodkie. Ja uważam, że powinien mieć na imię Tysio, ale to będzie na trzecie - odpowiedział na pytanie reporterki serwisu Jastrząb Post o to, czy podoba mu się imię dziecka jego koleżanki.

Fotograf zdradził, że Kasia Sokołowska i jej partner Artur Kozieja wybrali dla chłopca dwa, obecnie niezbyt często spotykane imiona.

Na drugie ma Lew. Iwo Lew. Iwo Lew Tysio brzmiałoby dobrze, bo ostatecznie ten synek i tak się nasłuchał mojego gadania na co dzień, że na pewno jak mnie usłyszy po raz pierwszy, to od razu będzie wiedział, że to wujek Tysio - powiedział.

To jednak nie wszystko. Marcin Tyszka zdradził też przed kamerami, jak Kasia Sokołowska czuła się będąc w ciąży.

Fantastycznie. Nagrywała prawie cały program będąc w ciąży, ja się śmiałem, że przerobiłem prawie wszystkie podręczniki młodego położnika tak just in case, gdyby miała urodzić na planie. Energii miała bardzo dużo. Myślę, że ta ciąża jeszcze ją uskrzydlała - opowiedział.

Zobacz także:

Myślicie, że Kasia Sokołowska faktycznie zdecyduje się nadać swojemu synowi trzecie imię na cześć swojego kolegi z panelu jurorskiego?