Trwa promocja filmu „Barbie”, który już 21 lipca 2023 trafi do kin na całym świecie, także w Polsce. To jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Nie dziwi więc ogromne zainteresowanie nią, jak również wszystkim, co z nią związane. Nie sposób nie zwrócić uwagi na Margot Robbie, czyli odtwórczynię roli głównej, która udowadnia nam, że jest Barbie w prawdziwym życiu. Na uroczystych pokazach i spotkaniach prasowych pojawia się bowiem w stylizacjach inspirowanych kultową lalką. Popularna aktorka oraz jej team dbają o każdy, nawet najmniejszy detal. Pamiętają nie tylko o garderobie, ale także o włosach, makijażu i paznokciach. I to właśnie na tym ostatnim elemencie looku w stylu Barbie chcemy się dziś skupić. 

Margot Robbie lansuje paznokcie w stylu Barbie

Do sieci trafiło zdjęcie aktorki, na którym doskonale widać jej manicure. Dzięki temu dowiedziałyśmy się, że latem 2023 Margot Robbie stawia na dwukolorowe paznokcie w różnych, ale – co ważne – pasujących do siebie odcieniach różu. Oto one:

Dwukolorowe paznokcie Margot Robbie, czyli idealna opcja na lato 2023

Nowe paznokcie Margot Robbie to połączenie dwóch silnych trendów urodowych. A mianowicie: french manicure, który nadal nam się nie nudzi, a także barbiecore nails. Bazę spektakularnej stylizacji 33-letniej aktorki stworzono za pomocą lakieru do paznokci w odcieniu jasnego, niezwykle subtelnego różu (to najbardziej hot propozycja tego sezonu). Natomiast charakterystyczną dla tak zwanego frencha linię wykonano za pomocą produktu w zdecydowanie ciemniejszej wersji tego samego koloru. 

Modne paznokcie na lato 2023: barbiecore nails – inspiracje 

Zdjęcie Margot Robbie może posłużyć jako inspiracja na modne paznokcie na lato 2023. Jednak nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowały więcej stylowych propozycji. Jeśli szukacie pomysłu na manicure w klimacie barbiecore, scrollujcie dalej. W naszej galerii (poniżej) czekają najpiękniejsze zdjęcia oraz wideo z paznokciami w rolach głównych od profesjonalnych manicurzystek (m.in. od tych, które dbają o dłonie topowych gwiazd) i beauty influencerek.