Dziarma z pewnością zapamięta końcówkę tego roku do końca swojego życia. Po dziewięciu długich latach obecności na polskiej scenie, podczas których wielokrotnie blokowano wydanie materiału zgodnego z jej wizją artystyczną, wokalistka w końcu trafiła na właściwą ekipę, która obdarzyła ją pełnym zaufaniem. 10 grudnia światło dzienne ujrzał jej debiutancki album. Krążek zatytułowany po prostu „Dziarma” ukazał się nakładem niezależnego labelu 2020, założonego przez m.in. takie gwiazdy sceny hip-hopowej jak Pro8l3m i Taco Hemingway.

To najszczęśliwszy dzień mojego życia! Dziękuję! - napisała na Instagramie w dniu premiery swojej pierwszej płyty.

Dziarma zaręczyła się ze swoim chłopakiem

Utalentowana 24-latka nie może też narzekać na brak powodzenia w sferze uczuciowej. Niecałe trzy tygodnie po wydaniu swojej wyczekiwanej płyty Dziarma zaręczyła się ze swoim partnerem podczas wspólnej wycieczki do Paryża. Już pierwszego dnia pobytu w najbardziej romantycznej stolicy świata partner piosenkarki i raperki poprosił ją o rękę.

Powiedziałam „tak”! - napisała w instagramowym poście, w którym pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym i zdjęciem, na którym całuje ukochanego pod wieżą Eiffla.

Kim jest narzeczony Dziarmy?

Dziarma zalicza się do grona artystek, które starają się oddzielać swoje życie prywatne od zawodowego. Z tego powodu do tej pory nie ujawniała zbyt wielu szczegółów na temat swojego związku. O narzeczonym Agaty wiadomo tyle, że ma na imię Kamil i wykonuje zawód tatuatora. Na co dzień pracuje w salonach Rest Mirat Tattoo i Indianka Tattoo Shop w Lublinie.

Udało nam się też dowiedzieć, że wybranek Dziarmy studiuje projektowanie graficzne na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy szczęścia!