Kosmetyki do makijażu pozwalają nam na czasową metamorfozę. Istnieją jednak metody, dzięki którym podobnym efektem można cieszyć się na stałe. Świetnym przykładem mogą być odżywki do rzęs, dzięki którym zapomnisz o maskarze. Ich dobroczynne formuły pielęgnują w taki sposób, że dodatkowy makijaż może okazać się zbędny. Pogrubiają, wydłużają, a nawet przyciemniają rzęsy. W naszym zestawieniu znajdziesz aż 5 odżywek do rzęs, które potrafią zdziałać cuda. Internautki nie szczędzą im komplementów. To jednak jest bez porównania z komentarzem, który sama będziesz mogła wydać na temat własnych rzęs po kuracji jednym z preparatów.

Odżywki do rzęs zamiast maskary – Nutridome

Odżywki do rzęs często można kupić w cenie dobrej maskary. Nie jest to jednak żelazna zasada. Piękne rzęsy można sobie zafundować także za niewielkie pieniądze, co świetnie potwierdza odżywka do rzęs Nutridome. Jej cena dość często ulega obniżeniu. Teraz można kupić ją aż 60% taniej. Cena to jednak nie wszystko, bo jeżeli efekty nie są zadowalające, to nawet najmniejszy wydatek byłby wyrzuceniem ich w błoto. Tu jednak nie ma takiego zagrożenia, na co wskazuje niemal 300 komentarzy w sklepie internetowym. Formuła tej odżywki do rzęs skupia się na wydłużeniu, wzmocnieniu i zagęszczeniu rzęs. Kosmetyk jest zatem dedykowany osobom, które z natury mają słabe, krótkie i zniszczone włoski lub korzystały niedawno z zabiegów przedłużających czy zagęszczających rzęsy. Po kuracji rzęsy będą wyglądać jakby zostały pociągnięte maskarą, choć ona nie będzie miała w tym żadnego udziału.

Odżywki do rzęs zamiast maskary – Miralash

Odżywki do rzęs potrafią zupełnie odmienić spojrzenie. Kosmetyk od marki Miralash potrzebuje, żeby to potwierdzić, zaledwie 28 dni. W tym czasie jest w stanie nie tylko wydłużyć i pogrubić rzęsy, ale jeszcze je przyciemnić. Brzmi świetnie, a po tym czasie wygląda jeszcze lepiej. Skład produktu jest wzbogacony naturalnymi ekstraktami między innymi z żeń-szenia i pokrzywy zwyczajnej. Ich obecność ma zapewnić dodatkową ochronę delikatnej skóry w okolicach oczu. Odżywka do rzęs Miralash polecana jest zatem osobom, które chcą cieszyć się długimi i mocnymi rzęsami, a którym jednocześnie zależy na szybkich efektach i braku podrażnień. Jeżeli do tej pory przed zastosowaniem takiego kosmetyku powstrzymywała cię wrażliwa skóra, to ta odżywka jest idealnym rozwiązaniem.

Odżywki do rzęs zamiast maskary – The Ordinary Multi-Peptide

Niedawno pisaliśmy o nowej odżywce do rzęs The Ordinary Multi-Peptide. Kosmetyk cenionej przez Polki marki to jedna z opcji, którą możesz wziąć pod uwagę podczas poszukiwań najlepszej odżywki do rzęs. Kosmetyk bazuje na zestawie peptydów (drobnych łańcuchów aminokwasów, które tworzą białka potrzebne naszym rzęsom i brwiom do wzrostu, wydłużenia i nabłyszczenia). Jednocześnie w formule nie brakuje składników z innych kosmetyków o podobnym działaniu, które już wcześniej zdobyły uznanie. Wśród nich są Biotinoyl Tripeptide-1 i Octapeptide-2 (znajdują się w serum do rzęs Revitalash) oraz pantenol (obecny w odżywce do rzęs Grande). To właśnie one mają pobudzić wzrost rzęs i jednocześnie głęboko je odżywić. Tu są jednak dostępne w bardziej przystępnej cenie. Dla najlepszych efektów zaleca się stosować serum dwa razy dziennie.

Odżywki do rzęs zamiast maskary – RevitaLash Advanced

Niektóre odżywki do rzęs zyskały ogromny rozgłos dzięki gwiazdom. Można do nich zaliczyć RevitaLash Advanced. Ulubiona odżywka do rzęs Meghan Markle pozwoliła jej uzyskać grube, długie i gęste rzęsy. Ty także możesz takie mieć. Potrzebna jest do tego trzymiesięczna kuracja odżywką RevitaLash Advanced. Jej formuła bazuje na aktywnych molekułach pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągach roślinnych oraz aktywnych nanopeptydach. To właśnie dzięki nim Meghan Markle może pochwalić się spektakularnymi rzęsami. Po kuracji możesz zapomnieć o tuszu o rzęs, ale oczywiście nie musisz. Odżywione, pogrubione i wydłużone włoski będą bazą, która z pomocą maskary może dać efekt sztucznych rzęs. Wybór zawsze należy do ciebie.

Odżywki do rzęs zamiast maskary – Realash

Odżywka do rzęs Realash to kosmetyk dla osób, które nie tylko chcą zobaczyć efekty, ale jeszcze są niecierpliwe i oczekują, że różnica będzie szybko zauważalna. W tym przypadku pierwsze rezultaty są widoczne gołym okiem już po 21 dniach regularnego stosowania. Kosmetyk pozwoli wydłużyć, wzmocnić i zagęścić rzęsy. Dzięki temu będą mocno zauważalne nawet bez wsparcia maskary. Na stronie sklepu nie brakuje fotografii przedstawiających efekty przed i po, a także recenzji napisanych przez użytkowniczki tego kosmetyku.

 

Zobacz także: