W ostatnich latach na popularności stracił makijaż. Jego miejsce zajęła natomiast dobra pielęgnacja, która jest w stanie zadbać o zdrowie, a co za tym idzie także o piękny wygląd. Zamiast ciężkich podkładów hitem stały się kremy BB lub nawet kosmetyki bez pigmentów, które po prostu nawilżały i pięknie rozświetlały cerę. Pielęgnacyjne odpowiedniki u niektórych wyparły także tusz do rzęs i kredkę do brwi. Mowa o odżywkach, które pobudzają ich wzrost, zwiększają objętość i wydłużają je. Gęste, grube i zdrowe rzęsy oraz brwi dla niektórych stały się zupełnie wystarczające.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby uzyskany efekt jeszcze dodatkowo potęgować z pomocą ulubionego tuszu do rzęs. Nie jest to zatem kosmetyk wyłącznie dla tych, którzy zrezygnowali z maskary. Każdy może z powodzeniem włączyć serum do rzęs i brwi do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Do tej pory pisaliśmy już chociażby o tego typu kosmetyku, który wybrała Meghan Markle. Nie mamy jednak wątpliwości, że nowość, o której piszemy, może stać się dla niego ogromną konkurencją. Serum do rzęs i brwi The Ordinary Multi-Peptide, o którym mowa, to po pierwsze produkt jednej z marek, która cieszy się wśród Polek ogromnym zaufaniem. Z drugiej strony to kosmetyk, który bazuje na podobnym składzie. Do tego jeszcze jest ponad 60% tańszy. Naszym zdaniem to wystarczająca zachęta do wypróbowania go na własnych rzęsach i brwiach.

 

 

Odżywka do rzęs i brwi

Choć jeszcze nie tak dawno odżywki do rzęs i brwi uchodziły za produkty niszowe, używane głównie przez gwiazdy, to w ostatnim czasie stały się must have w naszych kosmetyczkach. Teraz mogą być traktowane na równi z serum do twarzy, po który nie każdy sięga, ale każdy może to zrobić. Ich popularność wystrzeliła podczas pandemii, kiedy zamknięci w domach mieliśmy czas i okazję, żeby w końcu bardziej zainteresować się tematem pielęgnacji. Tym, co mogło powstrzymywać wiele osób przed zakupem, mogła być kwota, którą trzeba było zapłacić za wiele z polecanych odżywek. Teraz za sprawą atrakcyjnej ceny, za którą można kupić serum do rzęs i brwi The Ordinary, jeszcze więcej osób będzie mogło zdecydować się właśnie na ten rodzaj pielęgnacji.

Serum do rzęs i brwi The Ordinary Multi-Peptide

The Ordinary namieszało w branży beauty dzięki swoim wysoce skutecznym formułom w przystępnych cenach i wszystko wskazuje na to, że marka nie spoczywa na laurach. W jej ofercie właśnie pojawiła się kolejna nowość. Tym razem postawiono na serum do rzęs i brwi. Najnowszy produkt marki The Ordinary został opracowany z myślą o zapewnieniu gęstszych, pełniejszych i zdrowszych rzęs i brwi. Kluczowa dla wielu osób może okazać się w tym przypadku nie tylko skuteczność, z której jest znanych wiele przebojów tego brandu, ale również cena, która w porównaniu z innymi kosmetykami o podobnym działaniu nie jest wysoka.

Serum do rzęs i brwi The Ordinary Multi-Peptide już za sprawą samej nazwy zdradza nam mniej więcej, co ma do zaoferowania. Zawiera zestaw peptydów – drobnych łańcuchów aminokwasów, które tworzą białka potrzebne naszym rzęsom i brwiom do wzrostu, wydłużenia i nabłyszczenia. Do tego warto podkreślić, że nowa formuła marki zawiera niektóre składniki, które znajdują się w popularnych odżywkach z drogerii. Wśród nich są Biotinoyl Tripeptide-1 i Octapeptide-2 (znajdują się w serum do rzęs Revitalash) oraz pantenol (obecny w odżywce do rzęs Grande). To właśnie one mają pobudzić wzrost rzęs i jednocześnie głęboko je odżywić. Teraz wszystko wskazuje na to, że będzie można to zrobić o wiele niższym kosztem. Ogólnie ten kosmetyk zawiera 11 kluczowych składników aktywnych, w tym Acetylo-Tetrapeptyd-3, który działa w połączeniu z ekstraktem z kwiatów koniczyny, ekstraktem z liści Camellia Sinensis (zielona herbata), ekstraktem z modrzewia europejskiegochlorkiem cynku. Podkreślamy jednak, że serum The Ordinary Multi-Peptide to nowość, więc na lawinę komentarzy i gwiazdek, które mogą nam nakreślić potencjał tego kosmetyku, trzeba jeszcze poczekać, ale są już pierwszej, które pokazują, że warto. Prawdziwe fanki i fani produktów tej marki zesztą same i sami chętnie stają się pierwszymi recenzentkami i recenzentami. Dla najlepszych efektów zaleca się stosować serum dwa razy dziennie.

Zobacz także: