Nie tylko wy należycie do fanów „Przyjaciół”. Jak się okazuje Ed Sheeran również, bo wyemitowanie odcinka specjalnego na HBO Go postanowił uczcić na swój własny, szczególny sposób. I namówił do tego Courtney Cox, czyli serialową Monicę. Wspólnie odtworzyli jedną z najbardziej niezapomnianych scen z kultowej produkcji. Domyślacie się już jaką? 

Ed Sheeran i Courtney Cox w kultowej scenie tańca z „Przyjaciół” 

Tak, chodzi o scenę tańca, którą pierwotnie mogliśmy oglądać w 10. odcinku 6. sezonu „Przyjaciół” zatytułowanego „The One With The Routine” (w wolnym tłumaczeniu z ang – „Ten z Układem”). W oryginale Courtney Cox partnerował w niej David Schwimmer, czyli jej serialowy brat Ross. Nie pamiętacie jej dokładnie? A więc przypominamy:

Najwyraźniej to jedna z ulubionych scen Eda Sheerana, bo muzyk zapragnął wcielić się w rolę Rossa i sam spróbować swoich sił w tańcu z Monicą. Z całkiem niezłym efektem, choć finał był nieco inny niż w oryginale. Dowód? Krótkie wideo, które gwiazdor opublikował na swoim Instagramie. I które, choć zamieścił je zaledwie kilkanaście godzin temu, w niedzielę 30 maja 2021 roku, już zdążyło obejrzeć ponad 5,5 miliona osób, a skomentować – ponad 19 tysięcy. „OMG”, „Potrzebowałem tego”, „Uwzględnisz to w swoich trasach koncertowych”? – pisali fani, nie kryjąc entuzjazmu. I wcale im się nie dziwimy, bo wyszło naprawdę świetnie. Zobaczcie! 

Pod filmikiem Ed Sheeran nie tylko oznaczył profil swojej partnerki do tańca – @courtneycoxofficial, ale i umieścił kasztagi: #theroutine, #iknow, #friends4eva i wreszcie – #obviouslybetterhanross. Wy też uważacie, że muzyk wypadł lepiej od Rossa? No cóż, na pewno nie mniej zabawnie.