Ellie Goulding urodziła! Artystka znana z takich hitów jak Lights, Burn czy Love Me Like You Do oraz jej mąż Caspar Jopling przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. O jego narodzinach poinformował dumny tata. I to w bardzo oryginalny sposób! Opublikował na swoim Instagram Stories screen z Google informujący o liczby populacji, na którym skreślił ostatnią cyfrę i dopisał nową, a do tego dodał radosne emoji. A na kolejnej klatce zamieścił informację o tym, że Ellie i maleństwo „są zdrowi i szczęśliwy”. Dodał również, że „w tej magicznej i osobistej chwili naprawdę chcielibyśmy móc cieszyć się prywatnością”. 


fot. instagram.com/casparjopling

Ellie Goulding została mamą. Jakiej płci jest jej pierwsze dziecko?

Dlatego płeć, jak i imię dziecka są nam póki co nieznane. Już wtedy, kiedy wiadomo było, że Ellie Goulding jest w ciąży, wokalistka nie chciała zdradzić płci. Mówiła, że nie interesują ją akcje typu „gender reveal party”. Sam fakt, że spodziewa się dziecka, Ellie udało się utrzymać w tajemnicy dość długo, bo aż do 30. tygodnia. W końcu postanowiła się jednak podzielić tą radosną nowiną i zrobiła to na łamach amerykańskiej edycji magazynu Vogue, biorąc udział w pięknej sesji zdjęciowej wykonanej w niekonwencjonalny, choć w obecnych czasach coraz popularniejszy sposób – zdalnie. Gwiazda pozowała fotografowi Hunterowi Abramsowi za pośrednictwem jednej z popularnych aplikacji do wideorozmów. Efekt był powalający. 

Ellie Goulidng i Caspar Jopling – jak długo są małżeństem?

Ellie Goulding i Caspar Jopling wzięli ślub we wrześniu 2019 roku. Para zaczęła spotykać się 1,5 roku wcześniej. 34-letnia Ellie i młodszy od niej o 6 lat Caspar Jopling, który jest handlarzem dzieł sztuki, skończył sztukę i architekturę na Harvardzie, a obecnie pracuje w nowojorskiej siedzibie słynnego londyńskiego domu aukcyjnego Sotheby’s, pobrali się w gotyckiej katedrze York Minister w Wielkim Brytanii. A na ich ślubie nie zabrakło tłumu gości, w tym wielu znanych nazwisk. W ceremonii udział wzięli m.in. Katy Perry i Orlando Bloom, Sienna Miller z mężem Lucasem Zwirnerem, James Blunt z żoną Sofią Wellesley, a także członkowie rodziny królewskiej: księżniczka Eugenia, książna Yorku, Sarah i księżniczka Beatrycze. Zabrakło niestety księcia Harry’ego, z którym Ellie Goudling w przeszłości randkowała. 


fot. Getty Images