Emma Stone i Dave McCary bardzo dbają o swoją prywatność. O tym, że spodziewają się pierwszego dziecka dowiedzieliśmy się z zagranicznych mediów. Aktorka, która była już w zaawansowanej ciąży, została bowiem „przyłapana” przez paparazzi podczas spaceru ze znajomą. Zdjęcia niemal od razu obiegły cały świat i wzbudziły wiele emocji wśród fanek oraz fanów gwiazdy La La Land, a także jej męża. Jak się okazuje, pierwsze dziecko Emmy Stone i Dave’a McCaryego jest już na świecie. Aktorka urodziła chłopca czy dziewczynkę?

Emma Stone urodziła! Znamy płeć dziecka

Emma Stone została mamą, o czym pod koniec marca poinformowały zagraniczne media, na czele z TMZ. Jak podaje wspomniany już amerykański serwis plotkarski, poród odbył się 13 marca 2021 roku w Los Angeles. Natomiast kilka tygodni później serwis People poinformował, że gwiazda Niesamowitego Spider-Mana oraz La La Land urodziła dziewczynkę. Informacje na temat płci pierwszego dziecka Emmy Stone i Dave'a McCaryego zostały przekazane portalowi przez osobę z bliskiego otoczenia pary. 

Emma Stone została mamą. Jakie imię wybrała dla swojej córki?

Pod koniec maja 2021 roku do mediów trafił akt urodzenia pierwszego dziecka Emmy Stone i Dave’a McCary’ego. W związku z tym dowiedzieliśmy się, gdzie ich córka przyszła na świat, a także jakie imię (a właściwie imiona) dla niej wybrali. Według informacji zawartych w akcie urodzenia, dziewczynka nazywa się Louise Jean McCary. Okazuje się, że imiona, które wybrali dla niej rodzice, nie są przypadkowe. Jean to imię ukochanej babci Emmy Stone. Co ciekawe, drugie imię aktorki brzmi tak samo.   

Emma Stone i Dave McCary - historia związku

Emma Stone i Dave McCary zaczęli się spotykać w 2016 roku. Para poznała się popularnego w USA programu Saturday Night Live, którego 35-latek jest reżyserem. Emma Stone i Dave McCary zaręczyli się w grudniu 2019 roku, a kilka miesięcy później wzięli ślub. O ceremonii wiedzieli jedynie najbliżsi. Natomiast w marcu tego roku zostali rodzicami po raz pierwszy. Gratulujemy!