Elon Musk: dzieci

Elon Musk doczekał się dziewiątki dzieci (póki co, bo prawdopodobnie jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w tej kwestii). Owocem związku z  kanadyjską pisarką Justine Wilson są bliźniaki Xavier i Griffin, które urodziły się w 2004 roku. W 2006 roku dołączyły do nich trojaczki Damian, Kai i Saxon.

W 2020 roku miliarder, będąc w relacji z Grimes, powitał na świecie kolejnego potomka – synek otrzymał imię X Æ A- XII (na co dzień jest nazywany „X”). W 2022 roku artystka ogłosiła natomiast, że do radosnej gromadki dołączyła urodzona przez surogatkę dziewczynka, której nadano imię Exa Dark Sideræl Musk (na co dzień rodzice mówią do niej  „Y”). Jak się okazało niedługo później, tuż przed narodzinami córeczki (w listopadzie 2021 roku) biznesman został ojcem bliźniaków, które przyszły na świat w wyniku romansu z jego podwładną, specjalistką od sztucznej inteligencji, Shivon Zilis

Najbogatszy człowiek na ziemi, który niedawno na chwilę stracił ten tytuł (przez spadek kursu Tesli wyprzedził go Bernard Arnault, dyrektor generalny firmy LVMH, sytuacja wróciła już jednak do normy) rzadko publicznie chwali się swoimi pociechami. Tym razem jednak zrobił wyjątek.

Elon Musk pochwalił się 2-letnim synem X Æ A-XII

Miliarder, któremu wciąż czkawką odbija się przejęcie Twittera, zabrał X Æ A- XII do siedziby swojej firmy w Kalifornii. Po dwóch latach od narodzin chłopca założyciel i współzałożyciel przedsiębiorstw PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company, zdecydował się podzielić zdjęciem syna na swojej platformie społecznościowej.

 X w pięknym San Francisco – tymi słowami Elon podpisał fotkę, na której widzimy szeroko uśmiechającego się malucha z balonem w dłoni.

Musk następnie udostępnił zdjęcie oficjalnej przepustki, upoważniającej chłopca do wejścia do siedziby Twittera na Market Street. Słodko?