Elon Musk: życie prywatne

Nie milkną echa „afery twitterowej”. Serwis społecznościowy pozwał Elona Muska za naruszenie umowy na zakup, opiewającej na kwotę 44 mld dolarów. Miliarder zerwał negocjacje, argumentując to faktem, że nie otrzymał od Twittera wymaganych informacji. Szefostwo portalu chce, aby sąd nakazał miliarderowi sfinalizowanie transakcji za uzgodnioną kwotę, czyli 54,20 dolara za akcję. Najbogatszy człowiek świata – jak się zdaje – niewiele sobie z tego robi. W odpowiedzi na roszczenia... opublikował prześmiewczego mema ze swoim udziałem.

Nie mniej nudno jest w życiu prywatnym założyciela Tesli i SpaceX. Niedawno pisaliśmy o jego rozstaniu z kanadyjską piosenkarką i producentką muzyczną Grimes, następnie donosiliśmy, że para przywitała na świecie swoje drugie dziecko. A w tak zwanym międzyczasie zawiadamialiśmy o nowym związku krezusa, tym razem z australijską aktorką Natashą Bassett. Później informowaliśmy, że transpłciowa córka Muska z jego pierwszego małżeństwa postanowiła zmienić nazwisko, by „odciąć się od ojca, z którym nic ją nie łączy”. A kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że przed narodzinami (w listopadzie 2021 roku) córeczki z Grimes biznesman został ojcem bliźniaków, które są owocem jego romansu z podwładną, specjalistka od sztucznej inteligencji Shivon Zilis.

Teraz mamy kolejnego gorącego newsa: Elon Musk rozstał się ze swoją najnowszą partnerką. Jak podają tabloidy, młodsza od niego o ponad dwie dekady Bassett zakończyła związek po ostatnich doniesieniach o „tajemniczych bliźniakach” miliardera.

Elon Musk i Natasha Bassett nie są już razem

Aktorka, która ma na koncie m.in. role w filmach „Ave, Cezar” z 2016 roku (gdzie zagrała u boku Georga Clooneya i Scarlett Johansson), „Britney Ever After” z 2017 roku (gdzie wcieliła się w postać Britney Spears), oraz w najnowszym hicie Buza Luhrmanna „Elvis” z Austinem Butlerem i Tomem Hanksem, podobno nie żywi urazy do głównego architekta Tesli. Jak przekazał serwis Hollywood Life, Natasha Basett docenia relację ze swoim ekspartnerem. I ma nadzieję, że pozostaną w przyjacielskich stosunkach.

Nauczyła się tak wiele od Elona i jest wdzięczna za czas, który spędzili razem, ponieważ był bardzo wyjątkowy i surrealistyczny – twierdzi  cytowane przez serwis źródło.

Australijka chce się teraz skoncentrować na swojej karierze, która jest w rozkwicie za sprawą roli dziewczyny Presleya, Dixie Locke, u Luhrmanna.

Ostatnie tygodnie były dla Natashy bardzo stresujące. Aktorstwo od zawsze stanowiło jej największe marzenie i pierwszą prawdziwą miłość. Teraz zyskuje uznanie dzięki temu, że tak ciężko pracowała przez całe życie. Natasha wie, że kolejne kroki musi zrobić sama. Nie ma czasu na plotki, zwłaszcza te, które dotyczą jej związku z Elonem – dowiadujemy się z Hollywood Life.