Już trochę nie nadążamy za tymi wszystkimi romansami. W showbiznesie ostatnimi czasy zaroiło się od nich dość mocno – i to nie tylko na naszym polskim podwórku, ale za oceanem. Sam Elon Musk dostarcza ostatnio tyle atrakcji, że trudno się połapać w jego życiu uczuciowym. W marcu tego roku powitał na świecie swoje drugie dziecko z piosenkarką Grimes, mimo że status ich związku to „skomplikowane” (oficjalnie zakończył się bowiem we wrześniu 2021 roku), by w lipcu wyszło na jaw, że miesiąc przed narodzinami jego córki z artystką, został także ojcem bliźniaków (których matką jest jego managerka Shivon Zilis). To właśnie z tego powodu rzuciła go ostatnia (oficjalna) dziewczyna milionera, Natasha Basset. Wygląda na to, że to jednak nie koniec jego miłosnych perypetii. Ostatnio Elon Musk po raz kolejny stał się gwiazdą głośnego skandalu z romansem w tle. Jeśli wierzyć plotkom, miał romans z żoną swojego przyjaciela, Sergey'a Brina, większości z nas znanego jako założyciel Google'a. To właśnie on miał przyczynić się do rozpadu związku Sergey'a Brina z Nicole Shanahan, który zakończył się trafieniem do sądu pozwu rozwodowego. Nadążacie? Już wyjaśniamy.

Elon Musk oskarżony o romans z Nicole Shanahan, żoną założyciela Google'a Sergey'a Brina i rozbicie jego małżeństwa

O tym, że Elon Musk miał romans z Nicole Shanahan, żoną swojego wieloletniego przyjaciela, założyciela marki Google, poinformował magazyn „Wall Street Journal”. To właśnie z tego powodu w styczniu 2022 roku do sądu miał trafić pozew rozwodowy pary, która pobrała się w 2018 roku (wcześniej, bo w latach 2007-2015, żoną przedsiębiorcy rosyjskiego pochodzenia była biolożka Anne Wojcicki) i doczekała się wspólnej córeczki. Najbogatszy człowiek świata z Nicole Shanahan miał spotykać się od jesieni do grudnia 2021 roku. Ile w tym prawdy?

No cóż, z papierów rozwodowych, które na początku roku złożył w sądzie sam Sergey Brin, wynika, że bezpośrednią przyczyną rozpadu jego związku z Nicole Shanahan były „różnice nie do pogodzenia”, co oczywiście jeszcze niczego nie przesądza. Głos w tej sprawie postanowił zabrać więc sam Elon Musk, który stanowczo zaprzeczył krążącym na jego temat plotkom. 

Elon Musk o romansie z Nicole Shanahan

„To totalna bzdura” – skomentował Elon Musk, nie przebierając w słowach. „Sergey i ja jesteśmy przyjaciółmi, a ostatniej nocy nawet imprezowaliśmy razem” – napisał na swoim Twitterze 25 lipca 2022 roku o trzeciej nad ranem. Dodał także, że z Nicole Shanahan na przestrzeni ostatnich trzech lat widział się zaledwie dwa razy. Za każdym razem w towarzystwie innych ludzi. „Nic romantycznego” – podsumował. 

Czy to wystarczy, by zamknąć temat? Czas pokaże. A my trzymamy rękę na pulsie. 

Dodamy tylko, że zarówno Elon Musk jak i Sergey Brin należą do najbogatszych ludzi świata. Pomysłodawca Tesli, ze swoim majątkiem szacowanym na 253,4 miliardów dolarów jest oczywiście numerem 1, ale Rosjanin depcze mu po piętach, bo z majątkiem wartym 89,9 miliardów dolarów mieści się w pierwszej dziesiątce.