Emily Ratajkowski korzysta z życia i statusu singielki, do którego wróciła po trzyletnim małżeństwie z Sebastianem Bear-McClardem. Para rozwiodła się we wrześniu 2022 roku. Wspólnie doczekała się syna Sylvestra Apollo. Od momentu rozstania modelka była łączona z komikami Erikiem Andre i Pete Davidsonem, ale żadna z tych relacji nie trwała długo i nie przerodziła się w coś bardziej zobowiązującego.

Najwięcej medialnego szumu zrobiła jednak jej znajomość z Harrym Stylesem. Para przyłapana została na namiętnych pocałunkach w Tokio. Wideo dokumentujące ich zażyłość błyskawicznie obiegło internet. Do tej pory jednak żadna ze stron nie skomentowała słynnego nagrania ani wybuchu uczuć na japońskiej ulicy. Aż do teraz.

Emily Ratajkowski komentuje pocałunek z Harrym Stylesem

Emrata jest gwiazdą najnowszego numeru „Vogue Spain”. Modelka zapozowała do sesji okładkowej oraz udzieliła wywiadu, w którym po raz pierwszy odniosła się do pocałunków z byłym członkiem One Direction.

To bardzo dziwne mieć pewne doświadczenia, o których potem dowiaduje się cały świat i je komentuje – mówi Emily. Po raz pierwszy od dłuższego czasu jestem na etapie randkowania i zainteresowanie wszystkich tym tematem jest bardzo dziwne. Nie jest tak, że jestem tym zaskoczona, ale to tylko mały wycinek mojego życia. Największą jego część poświęcam mojemu synowi i pracy, tłumaczy modelka i podcasterka. Nie spodziewałam się jednak, że tak się stanie. Z jakiegoś powodu w końcu niektórzy celebryci zatrudniają ochronę i nie chodzą do publicznych restauracji. Pomysł, by zrezygnować z własnej wolności by zyskać prywatność to coś, czego do tej pory nie brałam pod uwagę, dodaje.

Twórczyni podcastu „High Low” przyznała również, że czuje się źle z powodu Olivii Wilde, która „kilkakrotnie musiała cierpieć z powodu tej całej sytuacji”.

Nie wiadomo jednak, czy relacja z Harry'm Stylesem wciąż trwa, ani czy jest czymś poważniejszym. Na początku marca Emily Ratajkowski odniosła się do niej w podcaście „Going Mental With Eileen Kelly”. Wyznała wówczas, że „od dwóch miesięcy spotyka się ze świetnym facetem”. Co ciekawe, rozmowa wyemitowana została na kilka tygodni przed głośnym pocałunkiem z wokalistą. Później połączono kropki i w sieci zawrzało że Harry i Emrata spotykają się na poważnie. Czy tak jest? Czas pokaże.