Emily Ratajkowski została mamą w marcu tego roku, a konkretnie w Dzień Kobiet. Urodziła chłopca, dla którego wraz ze swoim mężem – Sebastianem Bearem-McClardem – wybrała imiona Sylvester Apollo. Choć popularna modelka jest aktywna w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, rzadko publikuje zdjęcia swoich bliskich. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia z kilkumiesięcznym synkiem.

Emily Ratajkowski opublikowała zdjęcia z synkiem!

W miniony weekend Emily Ratajkowski opublikowała serię zdjęć z synkiem. To pierwszy raz, gdy pokazała twarz Sylvestra Apollo Beara (właśnie tak brzmi pełne nazwisko chłopca) w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że popularna modelka celebrowała wspólne chwile z rodziną podczas spaceru po centrum Nowym Jorku, gdzie znajduje się jej apartament. Najświeższe zdjęcia Emily Ratajkowski oraz jej synka, Sylvestra Apollo, znajdziecie poniżej. Gwarantujemy, że to najbardziej urocze, co dziś zobaczycie. 

Przypomnijmy, że Sylvester Apollo Bear przyszedł na świat 8 marca 2021 roku. Kilka dni później Emily Ratajkowski opublikowała urocze zdjęcie ze szpitala i przyznała, że dzień, w którym urodził się jej pierwszy syn, był najbardziej surrealistycznym, najpiękniejszym, a zarazem przepełnionym największą miłością w jej życiu. Modelka nie ukrywa, że czuje się świetnie w roli mamy. 

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard: historia związku

Sylvester Apollo Bear to pierwsze dziecko Emily Ratajkowski oraz Sebastiana Beara-McClarda, którzy pobrali się w lutym 2018 roku, czyli po kilku tygodniach związku. Na początku wiele osób nie wierzyło w łączące ich uczucie. Jednak modelka i producent udowadniają, że są bardzo się kochają, poza tym są naprawdę szczęśliwi. Uchodzą za jedną z najbardziej uroczych par w show-biznesie.