Relacja między Emily Ratajkowski a Bradem Pittem wydaje się być zakończona. Chyba że, faktycznie, modelka i aktor byli (i może nadal są) jedynie przyjaciółmi. Teraz jednak 31-latka widziana była w towarzystwie nowego mężczyzny, który nie jest związany z show-biznesem. W tej relacji raczej już nie można mówić o przyjaźni. Ich randka zakończyła się bowiem namiętnym pocałunkiem… Sprawdźcie, co jeszcze wiemy na ten temat.

Emily Ratajkowski przyłapana na randce z tajemniczym mężczyzną

W piątek modelka wybrała się na randkę. Jej wybrankiem okazał się nowy, tajemniczy chłopak. Para sfotografowana została w Nowym Jorku. Najpierw wybrała się do jednej z restauracji. Emily i jej nowy wybranek długo rozmawiali, przy okazji patrząc sobie głęboko w oczy.

Zdjęcia paparazzi zza oceanu przedstawiają także modelkę i mężczyznę idących ulicami miasta. Emily ubrana była w czarny sweter z opuszczonymi ramionami, czarne spodnie i kontrastujące czerwone botki. Jej partner natomiast miał na sobie żółtą koszulę i oliwkową sztruksową bomberkę.

Wygląda na to, że spotkanie potoczyło się bardzo dobrze, ponieważ zakończyło się namiętnym pocałunkiem! Następnie para wsiadła na motor i odjechała… Jesteśmy bardzo ciekawe i ciekawi, jak dalej potoczy się ta relacja. Zwłaszcza dlatego, że jeszcze niedawno pisaliśmy o randkach Emily z Bradem Pittem. Najwyraźniej wszystko między nimi skończone albo modelka i 58-letni aktor zostali przyjaciółmi.

Emily Ratajkowski widziana na randce po tym, jak powiedziała, że jest „świeżą singielką”

Romans między 31-latką a tajemniczym chłopakiem musi być wciąż świeży, ponieważ jeszcze niedawno modelka wyjawiła, że jest „świeżo upieczoną singielką”. Jestem wolna właściwie po raz pierwszy w moim życiu i cieszę się tą wolnością. Nie martwię się tym, jak jestem postrzegana – powiedziała Ratajkowski „Variety” w zeszłym tygodniu (!). Jak widać, nie nacieszyła się tą wolnością zbyt długo, bo już parę dni po tej wypowiedzi sfotografowano ją na opisanej przez nas randce.

Niedawno pisałyśmy także o coming oucie modelki. Wiadomością o tym, że jest biseksualna, postanowiła podzielić się z fankami i fanami na TikToku. Jak się teraz okazuje, jej serce, po raz kolejny, zdobył jednak mężczyzna.

Emily Ratajkowski – rozwód i plotki o romansie z Bradem Pittem

W ostatnim czasie o Emily jest naprawdę głośno. Miesiąc temu podjęła decyzję o rozwodzie z Sebastianem Bear-McClardem, z którym ma rocznego syna Sylvestra Apollo Beara. Mężczyzna miał dopuścić się wielu zdrad, które doprowadziły do rozstania. Już niedługo później autorka książki „Moje ciało” znów była na pierwszych stronach portali plotkarskich. U jej boku pojawił się bowiem Brad Pitt i mówiło się o rzekomym romansie tej dwójki. Żadne z nich niczego nie potwierdziło, ale źródło z otoczenia Emily twierdziło, że jest ona szczęśliwa i pozostaje w kontakcie z aktorem. W między czasie modelka wyznała, że jest singielką. I w ten sposób doszliśmy do tego momentu. Aktualnie wiemy, że 31-latka nadal jest szczęśliwa. Taka też wydawała się na zdjęciach paparazzi z randki z tajemniczym chłopakiem. Teraz to prawdopodobnie na tej relacji będą skupiać się media. Zapewne wkrótce dowiemy się więcej, kim jest nowy wybranek Emily Ratajkowski.

Zobacz także:

Wam też ciężko nadążyć? Spokojnie, o wszystkim będziemy was informować. Czekamy więc na rozwój tej znajomości. Być może przerodzi się ona w coś więcej…?