Takiego duetu nie spodziewał się chyba nikt. Brad Pitt i Emily Ratajkowski. Teraz to właśnie na nich skupiają się media. Podobno aktor i modelka spotykają się ze sobą. Główni zainteresowani całą sprawą milczą. Natomiast informatorzy i informatorki zdradzają dużo. Jeden z nich ujawnił serwisowi „People”, że spędzają ze sobą dużo czasu. Dodał również, że ich znajomi nie wiedzą na razie czy to coś na poważnie. Inne źródło zdradziło „ET”, że jest to raczej luźna relacja: są znajomymi. Żadne z nich nie szuka teraz niczego poważnego. Jednak najświeższe doniesienia sugerują, że gwiazdy myślą o sobie coraz poważniej. Zobaczcie, co wiemy na ten temat.

Brad Pitt i Emily Ratajkowski – jak się poznali i jak wygląda ich relacja teraz?

Informator przekazał serwisowi „People”, że modelka i aktor byli na paru randkach. Co więcej, ujawnił, jak się poznali. Brad został przedstawiony Emily przez znajomego ze świata sztuki. Są zainteresowani, ale nic poważnego się nie dzieje – zdradziło źródło. Ona, oczywiście, jest zjawiskowa i również lubi sztukę. Mają bardzo dużo wspólnych tematów i kiedy się spotykają, zawsze świetnie im się spędza razem czas. Pozostają w kontakcie, gdy się nie widują. Widać więc, że zarówno aktor, jak i supermodelka są zaangażowani.

Emily Ratajkowski niedawno rozstała się ze swoim mężem, a teraz poznała Brada

Infromator lub informatorka wypowiedział/a się także na temat niedawnego rozstania 31-latki ze swoim mężem - Sebastianem Bear-McClardem. To było niespodziewane i druzgoczące. Emily bardzo ulżyło, że jest już po drugiej stronie tego wszystkiego – powiedział/a. Ma się dobrze. Uważa, że Brad jest wspaniały. Byli na kilku randkach i jest przeszczęśliwa. Jest bardzo urocza, gdy o nim mówi. Twierdzi, że jest dżentelmenem. Naprawdę wszystko idealnie złożyło się w czasie – kontynuował/a.

Znajomi Emily żartują, że już nie jest im jej tak szkoda z powodu rozwodu – nie ma to jak Brad, który cię pocieszy. Z pewnością chce poznać go lepiej. Piszą ze sobą i pozostają w kontakcie – dodało źródło. Coś jest więc na rzeczy. Nawet, jeśli były mąż Angeliny Jolie jest tylko przyjacielem Emily Ratajkowski, to zasługuje ona na wsparcie. Jesteśmy jednak ciekawi, w jakim kierunku rozwinie się ta relacja. 

Emily Ratajkowski – rozwód

Przypomnijmy, że modelka podjęła decyzję o rozwodzie z Sebastianem Bear-McClardem po czterech latach małżeństwa. Powodem ich rozstania mają być liczne zdrady, których dopuścił się mężczyzna. Źródła twierdzą, że modelka czuje się dobrze. Jest silna i skupiona na synu. Uwielbia być mamą (Emily ma syna właśnie z Sebastianem). Bardzo możliwe, że gwiazda modelingu szybko zostawiła żal i smutek za sobą, a co za tym idzie: jest już gotowa na nowe relacje.