Nowojorski Fashion Week trwa, a w związku z nim odbywa się wiele eventów. Na jednym z nich, Harper’s Bazaar x Bloomingdale’s, który świętował 150 lat luksusowego domu towarowego, pojawiła się Emily Ratajkowski. Patrząc na jej zdjęcia ze ścianki, na myśl przychodzi nam Carrie Bradshaw. A to wszystko dzięki sukience, którą miała na sobie modelka. Carrie byłaby zadowolona!

Emily Ratajkowski w sukience w gazetowy print niczym Carrie Bradshaw

Emily Ratajkowski oddała pokłon w stronę „Seksu w wielkim mieście” i na 150 urodzinach Bloomingdale’s pojawiła się w sukience vintage od Jeana Paula Gaultiera. Dzięki gazetowemu printowi kreacja przypominała tę, którą w trzecim sezonie kultowego serialu nosiła główna bohaterka – Carrie Bradshaw.

Modelka nie byłaby sobą, gdyby nie pokazała swojego stylu, dlatego sukienkę wystylizowała z czarnym, welurowym płaszczem, który opadał jej z ramion i oryginalnymi kozakami przed kolano w zwierzęcy wzór zebry. Nie tylko sukienka oddawała hołd Carrie. W dłoni Emily trzymała torebkę bagietkę, oczywiście od Fendi. Ten model Bradshaw uwielbiała do tego stopnia, że była z nim kojarzona!

Ikoniczna sukienka Carrie Bradshaw

Carrie w sukience w print gazety mogłyśmy i mogliśmy oglądać w trzecim sezonie „Seksu w wielkim mieście”. Sukienka pochodziła od Diora i jest ona uważana za jedną z najpopularniejszych sukienek, jakie kiedykolwiek zostały zaprojektowane.

Dyrektorem kreatywnym Diora był wtedy John Galliano. Pełnił on tę funkcję od 1996 do 2011 roku. Natomiast legendarna sukienka ujrzała światło dzienne w lutym 2000 roku.

Kreacja, którą nosiła Carrie, była w stylu bardzo popularnej teraz slip dress. Lejący się dekolt i cieniutkie ramiączka to jej znaki rozpoznawcze. Główna bohaterka serialu HBO nosiła sukienkę ze złotą biżuterią – słynnym naszyjnikiem z napisem „Carrie”.

Emily Ratajkowski – rozwód

31-letnia modelka wystąpiła w ikonicznym looku tylko jeden dzień po tym, kiedy złożyła dokumenty rozwodowe. Po 4 latach małżeństwa Emily postanowiła rozwieść się z Sebastianem Bearem-McClardem. Powodem mają być liczne zdrady, których dopuścił się Sebastian. Źródło People.com mówi, że decyzja o rozstaniu została podjęta przez Emily, ale że ma się dobrze. Bardzo pomaga jej Sylvester, na którym skupia całą swoją uwagę. Uwielbia być mamą. Przypomnijmy, że jej pierwszy syn z (prawie) ex mężem przyszedł na świat w marcu ubiegłego roku.

Zobacz także:

Wszystko wskazuje na to, że modelka faktycznie czuje się dobrze. Nie rezygnuje z udziału imprezach branżowych, zawsze wygląda obłędnie. Jej ostatniej stylizacji nie powstydziłaby się sama Carrie Bradshaw!