Doniesienia o rozwodzie Emily Ratajkowski i Sebastiana Bear-McClarda wywołały niemałe poruszenie w sieci. Od lipca tego roku serwisy show-biznesowe zza oceanu regularnie informują o nowych (niekiedy domniemanych) romansach czy poważniejszych związkach popularnej modelki. Łączono ją m.in. z Bradem Pittem. Niedługo potem do mediów trafiły zdjęcia, dzięki którym dowiedzieliśmy się, że spotyka się z Petem Davidsonem. Natomiast w grudniu 2022 Emily Ratajkowski została przyłapana na pocałunkach ze znanym artystą. Co wiemy o łączącym ich uczuciu?

Emily Ratajkowski została przyłapana na pocałunkach ze znanym artystą

Serwis „Daily Mail” opublikował zdjęcia, na których Emily Ratajkowski całuje się z Jackiem Greerem – 35-letnim artystą, który mieszka i tworzy na co dzień w Nowym Jorku. Para została przyłapana pod wejściem do apartamentu gwiazdy kampanii znanych marek. Prawdopodobnie wracali z randki. Szczegóły nie są znane. Jednak wiele wskazuje na to, że spędzili wieczór w casualowej atmosferze. Emily Ratajkowski miała na sobie czerwoną kurtkę puchową, klasyczne jeansy o prostym kroju i jasne sneakersy. Jack Greer także postawił na tak zwaną puchówkę. Do tego założył ciemne i szerokie spodnie oraz martensy. Wyglądali na bardzo zadowolonych. 

Emily Ratajkowski ma nowego chłopaka?

Czy między Emily Ratajkowski i Jackiem Greerem jest coś więcej? Niestety na razie nie wiadomo. Zdjęcia – oczywiście – wywołały lawinę spekulacji. Natomiast warto pamiętać, że w mediach pojawiły się informacje, według których znana na całym świecie modelka korzysta z aplikacji randkowych, a kilka dni wcześniej widziano ją na randce z kimś innym (spotkała się z DJ-em Orazio Rispo). Co ważne, główna zainteresowana całą sprawą nie komentuje medialnych doniesień.