Nie kryliśmy i nie kryłyśmy zaskoczenia, gdy świat obiegła informacja o rozstaniu Emily Ratajkowski z mężem, Sebastianem Bear-McClardem. Ich historia miłosna dla wielu wydawała się jak prosto z komedii romantycznej z happy endem – para pierwszy raz przyłapana została na randce w Walentynki, a już kilka tygodni później wzięła ślub w gronie najbliższych przyjaciół. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu (oraz monogamicznego założenia, na którym opiera się małżeństwo) i modelka zdecydowała się na rozwód. To pierwsze tak głośne rozstanie znanej celebrytki, jednak już wcześniej media rozpisywały się na temat miłosnych podbojów i późniejszych końcach romansów Ratajkowski. Z kim jeszcze spotykała się znana modelka polskiego pochodzenia? 

Emily Ratajkowski i Andrew Dryden

fot. Getty Images

Pierwszy publiczny związek Emily Ratajkowski po ogromnym sukcesie teledysku do piosenki „Blurred Lines” był z Andrew Drydenem. Jak podaje „Hollywood Life” Em i dyrektor kreatywny oraz kupiec mody męskiej spotykali się od sierpnia 2013 do lutego 2014 roku. Para widywana była razem na wielu eventach branżowych w Nowym Jorku.

Emily pierwszy raz opowiedziała o rozstaniu, gdy została podsłuchana podczas rozgrywek Super Bowl, gdzie mówiła, że jest świeżą singielką. Zapytany o związek ze znaną modelką Dryden odpowiedział po prostu Przepraszam, nie chcę o tym rozmawiać

Emily Ratajkowski i Jeff Magid

fot. Getty Images

Od 2014 roku Emily spotykała się amerykańskim producentem, kompozytorem i muzykiem, Jeffem Magidem. Modelka i starszy o trzynaście lat artystka widziani byli po raz pierwszy w grudniu 2014 roku. Ich związek rzekomo zaczął się niedługo po tym, jak Emily musiała uporać się z niemałym skandalem dotyczącym wycieku jej, nagich zdjęć niedługo po rozstaniu z Andrew Drydenem.

Para widziana była wielokrotnie na ulicach Nowego Yorku aż do końca 2017 roku lub początku 2018 roku. Podobno zakochani przestali wówczas ze sobą mieszkać „na wiele tygodni”. To było wiadome wśród jej najbliższych przyjaciół, jednak ci nie robili z tego publicznie wielkiego zamieszania. Kiedyś para była nierozłączna, chociaż Em starała się bagatelizować sprawy, by nie zwracać na siebie uwagi mediów – czytamy w „The New York Daily News”. Przyczyną rozstania rzekomo były zobowiązania w pracy i napięte grafiki zakochanych.

Zobacz także:

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard

fot. Getty Images

Emily Ratajkowski Sebastian Bear-McClard zaczęli spotykać się na początku 2018 roku. 31-letni wówczas producent filmowy musiał wywrzeć na modelce niemałe wrażenie, bowiem para pobrała zdecydowała się na ślub po zaledwie kilu tygodniach związku, pod koniec lutego. Decyzja mogła wydawać się szczególnie pochopna z uwagi na fakt, że celebrytka była świeżo po rozstaniu z Jeffem Magidem, z którym spotykała się przez cztery lata. Być może zakochanych połączyło zamiłowanie do sztuki – Sebastian (podobnie jak Em) pochodzi z artystycznej rodziny. Jego mama jest pisarką, aktywistką i fotografką, a ojciec – plastykiem. 

Ślub pary nie odbył się bez medialnego echa. I to bynajmniej nie za sprawą hucznego wesela, zjawiskowej sukni ślubnej czy pokaźnej listy sławnych gości obecnych na uroczystości. Emily i Sebastian wzięli ślub w nowojorskim urzędzie, a w tym ważnym dniu towarzyszyli zakochanym jedynie najbliżsi przyjaciele. Co więcej, modelka zrezygnowała z klasycznej sukni ślubnej na rzecz musztardowego garnituru z Zary.

Wiele osób nie wierzyło w przyszłość tego szybkiego małżeństwa, jednak w październiku 2020 roku Emily i Sebastian poinformowali, że zostaną rodzicami. 8 marca 2021 roku na świat przyszedł pierwszy syn pary – Sylvester Apollo. Niedługo po porodzie modelka podzieliła się fotografią z maluchem, zdobywając się jednocześnie na szczere wyznanie. Przyznała, że poranek, w którym przyszedł na świat był najbardziej surrealistycznym, najpiękniejszym i przepełnionym największą miłością w jej życiu. 

Niestety, związek modelki i producenta filmowego nie przetrwał próby czasu. Jak się okazuje, mąż Emily notorycznie zdradzał ją z innymi kobietami. To właśnie niewierność Bear-McClarda była rzekomo powodem decyzji o rozwodzie. 

Emily Ratajkowski: związki. Z kim teraz spotyka się znana modelka? W oko wpadł jej Pete Davidson

Po decyzji o rozwodzie z Sebastianem Bear-McClard w połowie 2022 roku Emily Ratajkowski zajęła się promocją swojej książki „Moje ciało” i wychowywaniem synka. Znana modelka nie pozostała jednak długo sama według amerykańskich mediów. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła Emily Ratajkowski: związki możecie doznać niemałego szoku. Jak donoszą portale plotkarskie, celebrytka widziana była na kilku randkach z Bradem Pittem. Później pojawiły się informacje o jej gorącym pocałunku z 35-letnim DJ-em, Orazio Rispo. Modelka pozbierała się już po nieudanym małżeństwie i jest gotowa na nową miłość?

Wszystko na to wskazuje. Emily jesienią 2022 roku zaczęła spotykać się z Petem Davidsonem. Choć nikt na początku nie brał na poważnie doniesień zagranicznych mediów na temat związku modelki i komika, para udowodniła, że ich relacja nie jest jedynie przelotnym flirtem. Po pierwsze, ta dwójka spędziła ze sobą Święto Dziękczynienia, a jak wiemy, to dzień, który Amerykanie spędzają w gronie najbliższych. Po drugie, Em i Pete mają już za sobą pierwsze publiczne wyjście, podczas którego roześmiani nie mogli oderwać od siebie wzroku. 

Choć para dotychczas osobiście nie skomentowała swojej zawiłej relacji, osoby z bliskiego otoczenia gwiazd informują, że Pete i Emily są razem już od kilku tygodni i jest im ze sobą dobrze. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na potwierdzenie tych słów przez modelkę i komika.