Na początku tygodnia pisałyśmy o randce Emily Ratajkowski z tajemniczym mężczyzną. Była ona dużym zaskoczeniem, ponieważ jeszcze parę dni wcześniej modelka mówiła, że jest „świeżą singielką” (przypomnijmy, że rozwodzi się z mężem Sebastianem Bear-McClardem). Randka wyglądała na udaną, zakończyła się namiętnym pocałunkiem. Wydaje nam się więc, że będzie również kolejna i zapowiada się na coś poważniejszego. Teraz już wiemy, kim jest, jej wybranek! I, jak się okazuje, jest to naprawdę cool mężczyzna z ogromnym wykształceniem! Poznajcie nowego chłopaka (?) Emily Ratajkowski!

Nowy chłopak Emily Ratajkowski – imię, nazwisko, wiek

Jak donoszą media zza oceanu, mężczyzna, z którym Emily widziana była na randce, nazywa się Orazio Rispo i ma 35 lat.

Nowy chłopak Emily Ratajkowski – kim jest?

Orazio Rispo jest DJ-em. Pochodzi z Nowego Jorku, gdzie, w większości, gra też swoje sety. Portal PageSix.com dowiedział się, że ponad dekadę temu Rispo zagrał na 50-tych urodzinach Gerarda Faggionato, handlarza dziełami sztuki. Na evencie obecne były gwiazdy takie jak Stavros Niarchos, Mark Getty czy Uma Thurman.

Od ponad 20 lat Orazio zajmuje się didżejowaniem, jest także właścicielem Halcyon Record Shop na Brooklynie, w którym można kupić pieczołowicie wyselekcjonowane płyty winylowe.

Orazio nie zajmuje się tylko muzyką, działa także w branży technologicznej! I ma imponujące wykształcenie! Chłopak Ratajkowski jest dyrektorem ds. strategii aplikacji Srokit. Jej celem jest pomoc byłym więźniom w nawiązaniu kontaktu z opieką społeczną, pracodawcami, rodziną i przyjaciółmi.

Nowy chłopak Emily Ratajkowski – wykształcenie

Rispo ukończył psychologię i nauki polityczne, psychologię poznawczą i psycholingwistykę na uniwersytecie Columbia w 2015 roku. Wow! W przeszłości uczęszczał też do dwóch szkół z internatem w Massachusetts i Conncecticut. Dodatkowo mówi aż w pięciu językach! Angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i portugalskim.

Jak Emily Ratajkowski poznała się ze swoim chłopkiem?

Nie wiadomo jeszcze, gdzie konkretnie poznali się modelka i DJ. Bardzo prawdopodobne jest to, że obracają się w podobnych kręgach. Oboje mieszkają też w Nowym Jorku. Być może poznali się na jednej z imprez lub przez wspólnych znajomych. Trzymamy kciuki za ich relację!

Zobacz także: