Niedawno dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że Emily Ratajkowski i Pete Davidson się spotykają. Zaczęło się od niewinnych randek, później do sieci trafiły zdjęcia, na których widzimy, jak para się przytula i wymienia inne czułości. Następnie w mediach pojawiły się informacje, że modelka świętuje razem z komikiem jego 29. urodziny. Teraz natomiast dowiadujemy się, że zakochani (?) spędzają razem kolejny uroczysty dzień – Święto Dziękczynienia. Wszystko wskazuje na to, że spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Robi się naprawdę poważnie?

Emily Ratajkowski i Pete Davidson zjedli wspólny obiad z okazji Święta Dziękczynienia

31-latka i 29-latek zostali zauważeni, jak razem z grupą przyjaciół jedzą w restauracji obiad z okazji jednego z najważniejszych amerykańskich dni – Święta Dziękczynienia.

Para została sfotografowana przez Selby’ego Drummonda – dyrektora marki Bumble. Zdjęcie zostało udostępnione na Instagramie, jednak szybko zniknęło z platformy. Emily i Pete podobno „mieli się ku sobie” od kilku miesięcy (!). Tak przynajmniej twierdzi źródło z ich otoczenia, które podzieliło się tą informacją z „Us Weekly”. Są na bardzo wczesnym etapie, ale bardzo się lubią – powiedział informator lub informatorka.

Przed tym, jak modelka i komik widziani byli na obiedzie w restauracji, ostatni raz paparazzi przyłapali ich razem na Brooklynie w momencie, kiedy uroczo się przytulali.

Emily Ratajkowski i Pete Davidson – zawiła związkowa przeszłość

Informacja o tej dwójce nadal jest dość świeża i ciężko nam jeszcze nadążać za tym wszystkim. A dlaczego? Jeszcze bardzo niedawno mówiło się o rzekomym romansie EmRaty i Brada Pitta, następnie modelka została sfotografowana z nowym chłopakiem, z którym całowała się na randce. Wydawało się, że to właśnie ta relacja będzie się rozwijać, ale parę tygodni później doszły do nas wiadomości zza oceanu, mówiące, że 31-latka spotyka się z Petem Davidsonem. Czy na nim Emily się zatrzyma? Na razie wygląda na to, że tak. Przypomnijmy, że w lipcu modelka podjęła decyzję o rozwodzie z Sebastianem Bear-McClardem. Powodem miały być liczne zdrady jej męża. Para ma wspólnie 1,5-rocznego synka Sylvestra.

Jeśli chodzi o Pete’a, to chyba wszystkie i wszyscy już wiemy, że był w związku z Kim Kardashian, z którą rozstał się w sierpniu. Wczoraj pisałyśmy o reakcji Kardashianki na nową relację swojego byłego ukochanego. Nie ma co ukrywać, że komik dość szybko zawarł nową znajomość, bo jeśli wierzyć informatorom, to spotyka się z Emily już od kilku miesięcy. Z drugiej strony oznaczałoby to, że modelka chodziła na randki z różnymi mężczyznami w tym samym czasie…

Trudno się w tym połapać, jednak na razie sprawa wydaje się być jasna. Emily i Pete idą razem do przodu. Czekamy na dalszy rozwój tego związku!

Zobacz także: