Pete Davidson ma na swoim koncie wiele związków ze znanymi kobietami. Spotykał się m.in. z Arianą Grande, Kaią Gerber, Phoebe Dynavor czy Kim Kardashian. Internautki oraz internauci często zastanawiają się, co komik ma w sobie, że przyciąga tak zwane it-girls. Wspomniana celebrytka przyznała w jednym z odcinków „The Kardashians”, że chodzi m.in. o jego wielkie serce. Podobno jest niezwykle uroczy i troskliwy. Niedawno, bo pod koniec października tego roku plotkowano, że członkini klanu Kardashian-Jenner i Pete Davidson wrócili do siebie. A teraz okazuje się, że serce gwiazdora „SNL” mogło zostać zajęte przez kogoś innego. A mianowicie przez Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski i Pete Davidson zostali przyłapani na randce 

Emily Ratajkowski i Pete Davidson są razem? To teraz temat nr 1 na portalach show-biznesowych zza oceanu. Twórcy profilu @deuxmoi w mediach społecznościowych (m.in. na Instagramie i Twitterze) poinformowali, że modelka oraz komik byli ostatnio na randce w Nowym Jorku, a konkretnie na Brooklynie. Podobno trzymali się za ręce i dobrze się razem bawili. 

Emily Ratajkowski i Pete Davidson są parą?

Niedługo po publikacji wspomnianych rewelacji serwis „Us Weekly” podał, że gwiazdy mają ze sobą kontakt już od kilku miesięcy. Ich relacja nie jest jeszcze na zaawansowanym poziomie, ale wszystko wskazuje na to, że bardzo się lubią. Co więcej, informator wspomnianego portalu ujawnił, że Emily Ratajkowski jest fanką poczucia humoru Pete’a Davidsona, a jemu imponuje jej inteligencja

Pete rozśmiesza Emily, poza tym jest pod wrażeniem jej inteligencji – czytamy na „Us Weekly”. 

Temat okazał się interesujący również dla „People”. Jak twierdzi źródło popularnego serwisu o gwiazdach, Emily Ratajkowski i Pete Davidson spotykają się. Jednak szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.  

Emily Ratajkowski i Pete Davidson na wspólnych zdjęciach 

Warto dodać, że (przynajmniej na razie) główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali medialnych doniesień. Poza tym redakcja „People” nie otrzymała odpowiedzi od reprezentantów modelki i komika, z którymi próbowała się skontaktować. Niemniej jednak w nocy ze środy na czwartek do sieci trafiły wspólne zdjęcia Emily Ratajkowski i Pete’a Davidsona. Serwis „Page Six” dowiedział się, że gwiazdy spotkały się, by uczcić urodziny komika. Podobno 29-latek miał odebrać swoją (domniemaną) nową dziewczynę z jej mieszkania w West Village. Plany uległy zmianie, gdy okazało się, że na miejscu są fotoreporterzy. Pete Davidson odjechał, Emily Ratajkowski wróciła do środka, a chwilę później wyszła ponownie z mieszkania i wsiadła do taksówki. Co ciekawe, tamtego wieczoru para miała na sobie bardzo podobne stylizacje. Oboje postawili na czarne kurtki puchowe i szare spodnie dresowe. Cóż, ten zestaw zawsze się sprawdza.  

Przypomnijmy, że nie tylko Pete Davidson zakończył ostatnio związek. Latem dowiedzieliśmy się, że Emily Ratajkowski podjęła decyzję o rozstaniu z Sebastianem Bear-McClardem, z którym wzięła ślub w 2018 roku po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Powodem rozwodu mają być liczne zdrady znanego w branży producenta, a prywatnie ojca syna modelki.