Kim Kardashian niedawno obchodziła swoje 42. urodziny. Z tej okazji odbyła się impreza pełna gwiazd na miarę Met Gali. Z oczywistych powodów zabrakło na niej Pete’a Davidsona – byłego chłopaka Kim, z którym rozstała się w sierpniu po 9 miesiącach związku. Fanki i fani pary twierdzą jednak, że jeden z prezentów, którym Kardashianka pochwaliła się na swoim Instastory, jest od komika. Ma on bowiem ukryte znaczenie. Sprawdźcie, o co chodzi. Czy doświadczamy właśnie powrotu jednej z naszych ulubionych par show-biznesu?

Fanki i fani twierdzą, że prezent urodzinowy dla Kim Kardashian jest od Pete’a Davidsona

Kim Kardashian wstawiła na swoje InstaStory zdjęcie, które przedstawia bukiety białych róż i świeczkę. Nie dodała do tego żadnego opisu, jedynie białe serce. To właśnie przez tę fotografię obserwatorki i obserwatorzy zaczęli zastanawiać się, czy kwiaty i świeczka nie są od jej eks. Tego eks. Dlaczego?

kimkardashian / instagram.com

Świeczka jest o zapachu jaśminowym. Celebrytka i komik poznali się na planie SNL, gdzie odgrywali razem scenkę z „Aladdyna”. Kim była księżniczką Jasminą, a Pete Aladdynem. Jaśmin – Jasmina…. Też to widzicie? Jeśli prezent faktycznie jest od byłego (a może już znowu obecnego) ukochanego gwiazdy, to trzeba przyznać, że jest niezwykle romantyczny! Ale to nie jedyny dowód na to, że para mogła do siebie wrócić.

Kim Kardashian spotkała się potajemnie z Petem Davidsonem w Nowym Jorku

Portal „The Sun” poinformował, że członkini klanu Kardashian-Jenner i komik spotkali się potajemnie w Nowym Jorku! Do spotkania miało dojść po powrocie Kim z paryskiego Fashion Weeku. Pete odwiedził Kim w jej pokoju, a następnego dnia została ona zauważona, jak wymyka się tylnym wyjściem hotelu – powiedziało źródło. Weszła do czekającego na nią samochodu, aby odwiedzić Pete’a na Staten Island – dodało.

Oczywiście zejście się właścicielki marki Skims i aktora SNL to tylko przypuszczenia, ale wiele może na to wskazywać. Pewne natomiast jest to, że mają oni ze sobą naprawdę dobry kontakt, a przede wszystkim nie żywią do siebie urazy. Informator lub informatorka „ET” powiedział/a, że para pozostaje w kontakcie. To nie było złe rozstanie, więc wszystko pomiędzy nimi jest w porządku. Pozostają w kontakcie.

 

Zobacz także: