Zapewnienia o tym, że Kim Kardashian i Pete Davidson po rozstaniu pozostali przyjaciółmi, okazały się być prawdziwe. Para, która zakończyła swój związek na początku sierpnia, wciąż jest sobie bliska.

Kim Kardashian i Pete Davidson piszą ze sobą

Jak donoszą plotkarskie media zza oceanu, Pete Davidson w ostatnim czasie niejednokrotnie udowadniał Kim Kardashian, że można na niego liczyć. W obliczu wszystkich skandali z udziałem Kanye'go Westa, byłego męża influencerki, komik zapewnia jej wsparcie, troszczy się o nią i pokazuje, że mu na niej zależy. Podobno afera skupiająca się na podziale opieki nad dziećmi rapera i Kardashianki mocno na nią wpływa i odbija się na jej codziennym funkcjonowaniu.

Wiele osób chce obecnie wesprzeć Kim, wśród nich jest Pete – powiedziało źródło „The Hollywood Life”. On jest teraz w trakcie kręcenia filmu, ale pozostaje z nią w kontakcie. Jest bardzo słodki, a Kim jest wdzięczna za to, że wciąż mogą być przyjaciółmi.

Nadal ze sobą rozmawiają – kontynuowała osoba z ich bliskiego otoczenia. – Pete pisał do Kim parę razy odnośnie całej sytuacji z Kanyem. On cały czas się o nią troszczy. Sprawdza, jak się czuje.

Podobno pomimo rozstania komik „Saturday Night Live” zapewnił celebrytkę, że zawsze może na niego liczyć jako na przyjaciela, z którym zawsze może porozmawiać. – Kim docenia to, co dla niej robi  – twierdzi cytowane źródło.

Kanye West znowu ma problemy

Były mąż i ojciec dzieci Kim Kardasian, Kanye West, znany jest ze swojej kontrowersyjnej osobowości. Ostatnio po raz kolejny znalazł się pod ostrzałem krytyki. Najpierw w czasie paryskiego tygodnia mody publicznie pokazał się w koszulce z hasłem „White Lives Matter”. Potem publikował antysemickie komentarze w social mediach, co spotkało się z falą oburzenia i zablokowaniem artysty przez platformy należące do Meta.

Ye, który ostatnio widziany był z nową dziewczyną, dwudziestoczteroletnią modelką z Brazylii, nie po drodze ma również z rodziną Kardashian-Jenner. Raper atakuje słynny klan i oskarża byłą żonę o utrudnianie (czy wręcz uniemożliwianie) mu kontaktów z dziećmi: North, Saintem, Chicago i Psalmem. 

 

Zobacz także: