Emma Roberts i Garrett Hedlund są w związku od trzech lat. Para w tym czasie doczekała się narodzin pierwszego dziecka, która niedawno obchodziło pierwsze urodziny. Co się wydarzyło, że postanowili zakończyć tę relację?

Emma Roberts i Garrett Hedlund – historia związku

Emma Roberts i Garrett Hedlund zaczęli spotykać się w marcu 2019 roku. Pomimo że nie spieszyli się z organizacją ślubu i oficjalnym przypieczętowaniem swojego związku, to decyzji o posiadaniu dziecka nie chcieli odkładać na później. Zmagająca się z endometriozą Emma Roberts wiedziała, że może mieć problem z zajściem w ciąże, a z wiekiem szansa na zostanie matką może być coraz mniejsza. Parze udało się jednak dość szybko spełnić marzenie o rodzicielstwie. Już w grudniu 2020 roku powitali na świecie syna. Rhodes od początku był dla nich prawdziwym cudem i jak donoszą zagraniczne media, gdyby nie on to para rozstałaby się znacznie wcześniej. Chcieli jednak walczyć o swój związek ze względu na synka. Wyprawili mu huczne przyjęcie z okazji pierwszych urodzin, ale uznali, że kontynuowanie tej relacji nie ma już sensu.

Emma Roberts i Garrett Hedlund – rozstanie

O rozstaniu pary spekulowano już od jakiegoś czasu. Kiedy Emma Roberts pojawiła się na ślubie Paris Hilton w towarzystwie agenta Britney Spears, to dla wielu osób był jasny sygnał, że jej poprzedni związek przeszedł do historii. Plotki potęgował fakt, że para podczas wydarzenia trzymała się za ręce. Teraz magazyn „People” potwierdził te doniesienia. Ich źródłem jest osoba z bliskiego otoczenia gwiazd.

To smutne. Próbowali wszystkiego, żeby się dogadać i wspólnie wychowywać dziecko. Było ciężko – powiedział informator w rozmowie z „People”.

Przyczyny rozstania Emmy Roberts i Garretta Hedlunda mogą być różne, ale wiele osób wskazuje, że wina leży po stronie aktora, który ma problemy z prawem. Garrett Hedlund został zatrzymany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. W konsekwencji trafił na odwyk. Pomimo że zechciał poddać się leczeniu, to jego problem z używkami mógł być dla Emmy Roberts przeszkodą nie do przeskoczenia. Bratanica Julii Roberts jest córką alkoholika. Na przykładzie swojego ojca widziała, do czego mogą doprowadzić używki, które zniszczyły jego karierę.