Kto z Was byłby w stanie powstrzymać się od pisków pełnych zachwytu mając obok siebie stado małych, słodkich kociąt? Na pewno nie my! Jak się okazuje, Emma Watson również należy do grupy ludzi, którzy tracą głowę widząc biegające wokół puszyste kocięta.

Aktorka jest w trakcie promocji swojego najnowszego filmu "Piękna i Bestia". Od kilku miesięcy gwiazda podróżuje po całym świecie, pozuje do zdjęć na czerwonym dywanie, spotyka się ze swoimi fanami i udziela wielu wywiadów. Na koncie @the_press_tour aktorka zamieszcza zdjęcia ukazujące kulisy życia w trasie promocyjnej. 5 dni temu, Watson zdradziła swoim fanom, że udzieliła najlepszego wywiadu w swojej karierze. Krótki opis znajdował się pod zdjęciem Emmy otoczonej stadem małych kociąt. Post polubiło prawie 2 miliony osób!

Kilka dni później w sieci ukazał się film z całym wywiadem przeprowadzonym przez serwis BuzzFeed. Aktorka odpowiada na pytania zadawane przez internautów, a w okół niej bawi się stado małych, puszystych kociaków. Gwiazda "Pięknej i Bestii" przez pierwsze kilka minut nie może się skupić na zadawanych jej pytaniach, jednak szybko się opanowuje i w rozmowie z fanami porusza ważne tematy. 

Gdybym miała córkę, wytłumaczyłabym jej że jest siłą, z którą świat powinien się liczyć. W dzisiejszych czasach, wiele młodych dziewczyn nie rozumie, że ich głos ma znaczenie. Chciałabym, aby moje dziecko było świadome, że takie myślenie jest błędne.

Gwiazda wspomniała również o przeszkodach jakie napotkała w trakcie swojej kariery. Zdradziła, że wielokrotnie chciała rzucić wszystko i poddać się.

Wiele razy myślałam, że dłużej tego nie zniosę. Zazwyczaj działo się to w momencie, kiedy ludzi mówili mi wprost: nie uda Ci się tego zrobić, to będzie dla Ciebie za trudne. Używałam ich słów jako motywacji. Czasami gdy ktoś Ci mówi, że nie dasz rady czegoś zrobić, wystarczy odpowiedzieć: Nawet nie wiesz co teraz zrobiłeś!

Zobaczcie zabawny wywiad z Emmą Watson.