Drugi sezon „Euforii” za nami. Długo, bo ponad dwa lata wyczekiwana seria okazała się niezwykle emocjonująca, a zarazem zaskakująca. Momentami bardzo trudna. Sporo się wydarzyło w życiu głównych bohaterek, jak również bohaterów. Jednak najwięcej mówi się o relacji Cassie i Maddy. Przypomnijmy, że w jednym z odcinków bohaterka, w którą wciela się Alexa Demie, dowiedziała się, że jej przyjaciółka spotyka się z Nate’em, czyli jej (byłym?) chłopakiem. Między dziewczynami doszło nie tylko do kłótni, ale też do bójki. A teraz fani oraz fanki „Euforii” zastanawiają się, czy w nowych odcinkach uda im się pogodzić, odbudować przyjaźń, a także – oczywiście – zemścić się na postaci granej przez Jacoba Elordiego. Niestety Sydney Sweeney, czyli serialowa Cassie, nie daje nam na to zbyt wielkich nadziei. 

„Euforia 3”: Sydney Sweeney opowiedziała o nowym sezonie hitowego serialu

Sydney Sweeney udzieliła ostatnio wywiadu, w którym podsumowała drugi sezon „Euforii”, zdradziła, czego możemy się spodziewać w kolejnych odcinkach, a także opowiedziała o swoich planach zawodowych. 

Jako aktorka mam nadzieję, że Cassie wciąż skrywa w sobie wiele demonów, mierzy się z jakimiś problemami do rozpracowania, ponieważ to jest naprawdę fajne do grania – przyznała Sydney Sweeney w rozmowie z „Entertainment Weekly”. 

„Euforia 3”: Sydney Sweeney zdradziła, jak potoczą się losy Cassie, Maddy oraz Nate’a

Popularna aktorka poruszyła m.in. temat tego, co wydarzyło się między Cassie, Maddy oraz Nate’em. Gdy redaktor serwisu „Entertainment Weekly” zauważył, że wielu widzom, jak również widzkom zależy na tym, by przyjaciółki sobie wybaczyły, a następnie połączyły siły i pokonały przystojnego, a zarazem zaborczego licealistę, gwiazda odpowiedziała krótko: Cassie kocha Nate’a. Tym samym zasugerowała, że jej bohaterka będzie tkwić w toksycznej relacji. Twórczynie i twórcy „Euforii” lubią zaskakiwać. Jednak na razie wszystko wskazuje na to, że jeśli Cassie będzie musiała wybrać pomiędzy Maddy a Nate’em, postawi na chłopaka. Czy dobrze na tym wyjdzie? Tego dowiemy się dopiero po premierze trzeciego sezonu hitowego serialu.       

__

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.