Kto zasługuje na miano prawdziwego sportowca? W 2020 roku adidas rozprawia się ze stereotypami na temat sportu i zachęca nas do redefinicji tego pojęcia. W swojej nowej kampanii Reimagine Sport marka przekonuje, że każda ćwicząca kobieta powinna uważać się za sportowca niezależnie od dyscypliny, którą uprawia i poziomu zaawansowania. Marka zaprosiła do współpracy cztery absolutnie wyjątkowe, inspirujące kobiety – Ewę Chodakowską (ambasadorkę w Polsce), a także Zuzannę Borucką, Dominikę Nahajowską i Annę Fritz – Fabijanek. W związku z kampanią Reimagine Sport, opowiedziały, czym dla nich jest aktywność fizyczna i jaką rolę odgrywa w życiu każdej z nich.
 

Ewa Chodakowska, Zuzanna Borucka, Dominika Nahajowska i Anna Fritz – Fabijanek. Czym dla nich jest sport?

Ewa Chodakowska, Zuzanna Borucka, Dominika Nahajowska i Anna Fritz – Fabijanek, czyli twarze kampanii Reimagine Sport, zdradziły, jak brzmią ich własne definicje sportu. Zuzanna Borucka, która na co dzień zajmuje się tworzeniem contentu video przyznała, że jest on dla niej źródłem szczęścia i energii, jak również formą relaksu. Natomiast Dominika Nahajowska (promotorka baletu dla dorosłych) nie wyobraża sobie życia bez sportu. Jak sama mówi, jeśli się coś kocha, nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze znajdziesz czas, aby w ciągu dnia wcisnąć czas na trening. Wcale nie masz za dużo lat czy kilogramów żeby tańczyć. Możesz mieć tylko za mało motywacji. A jaką rolę aktywność fizyczna odgrywa w życiu Anny Fritz – Fabijanek, czyli trenerki personalnej, miłośniczki sportów siłowych i podnoszenia ciężarów? Bohaterka nowej kampanii adidas zachęca kobiety do tego, aby nie zamykały się w standardach narzucanych przez społeczeństwo.

Swoją definicję sportu zaprezentowała również Ewa Chodakowska – najpopularniejsza trenerka w Polsce, propagatorka zdrowego stylu życia i inspiracja dla milionów kobiet na całym świecie.

Sport nadaje rytm mojemu życiu. Z jednej strony traktuje go jak codzienną higienę ciała i umysłu, z drugiej strony to dla mnie najlepsze i najbardziej skuteczne narzędzie do wprowadzania zmian w moim życiu.Trening na macie pomaga mi wejść ze sobą w relacje, wskazuje moje silne strony i uzewnętrznia słabości, nad którymi powinnam popracować. Buduje moją samodyscyplinę, potężną siłę napędową, która pozwala mi konsekwentnej osiągać każdy cel, nie tylko na sali treningowej, ale na każdej płaszczyźnie mojego życia – powiedziała  Ewa Chodakowska.
 

Reimagine Sport – marka adidas wspiera wszystkie kobiety!

Dla tej marki nie liczy się to czy kobiety biegają, pływają, podnoszą ciężary, trenują jogę lub skateboarding. Nieważne kiedy zaczęły – w dzieciństwie czy wraz z początkiem nowego roku, adidas promuje aktywność fizyczną wśród kobiet, a także mocno im kibicuje i wspiera ich działania. Właśnie dlatego w ofercie sportowego giganta znalazły się ubrania, które zapewnią im komfort podczas ćwiczeń – wśród nich znalazły się biustonosz Ultimate Bra wykonany z pochodzącego z recyklingu poliestru oraz legginsy Believe This Tights z wysoką talią oferującą wsparcie i elastyczność. Warto wspomnieć, że produkty z tej kolekcji dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów. Dzięki temu żadna z nas nie będzie miała problemu ze znalezieniem odpowiedniego stroju do ćwiczeń.
 

Your Own Way – treningi z : Ewą Chodakowską, Anną Fritz - Fabijanek i Dominiką Nahajowską, na których nie może was zabraknąć!

Myślicie, że to wszystko, co adidas dla was przygotował? Nic bardziej mylnego! W ramach kampanii Reimagine Sport odbędą się wyjątkowe treningi, które poprowadzą Ewa Chodakowska, Anna Fritz – Fabijanek i Dominika Nahajowska. Każda z trenerek zaprezentuje ćwiczenia powiązane ze swoją dziedziną sportu. Darmowe treningi, organizowane przez adidas Runners Warsaw, odbędą się w styczniu i lutym w Runbase Warsaw, Solec 38. Jest to przestrzeń dedykowana osobom aktywnym, która skupia w sobie miłośników sportu, w tym przede wszystkim biegaczy. O terminach poszczególnych wydarzeń przeczytacie poniżej, natomiast więcej szczegółów znajdziecie na grupie ARW na Facebook'u.

Treningi Your Own Way:

27.01 - Ewa Chodakowska – trening fitness

Zobacz także:

03.02 - Dominika Nahajowska – body balet

10.02 - Anna Fritz -Fabijanek – ćwiczenia siłowe

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia promujące kampanię Reimagine Sport z Ewą Chodakowską, Zuzanną Borucką, Anną Fritz - Fabijanek i Dominiką Nahajowską.