Ewa Farna urodziła! Główna zainteresowana całą sprawa poinformowała o narodzinach drugiego dziecka za pośrednictwem mediów społecznościowych, a konkretnie Instagrama. Opublikowała urocze zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie maleństwa, natomiast w opisie postu zdradziła płeć oraz imię. Poznajcie szczegóły. 

Ewa Farna została mamą po raz drugi

W środę 9 marca Ewa Farna poinformowała, że jej drugie dziecko jest już na świecie. Ze wspomnianego już postu, który opublikowała na Instagramie, wynika, że jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce urodziła dziewczynkę. Jej córeczka otrzymała imię Ella. Wszystko wskazuje na to, że mama i maleństwo czują się dobrze. 

Przy okazji gwiazda odniosła się do wojny w Ukrainie. Przyznała, że nie może odnaleźć się w tej sytuacji i sprzeciwiła się agresji. 

Już parę dni żyjemy w innej rzeczywistości, do której mogę napisać tylko #makekidsnowar – napisała Ewa Farna na Instagramie. 

Co jeszcze wiemy o drugim dziecku Ewy Farnej? Ojcem dziewczynki jest Martin Chrobot, czyli mąż wokalistki. Szczęśliwi rodzice nie zdradzili daty narodzin swojej córki. Niemniej jednak w mediach pojawiły się już informacje na ten temat. Jak można było przeczytać na fanpage’u Gazety Polaków w Republice Czeskiej na Facebooku, dziewczynka przyszła na świat 6 marca 2022 roku, czyli w ubiegłą niedzielę. Co ciekawe, post został szybko usunięty.  

Ewa Farna i Martin Chrobot – historia związku

Ewa Farna i Martin Chrobot znają się od dawna. Wzięli ślub w 2018 roku, czyli po czterech latach związku oraz dziewięciu latach znajomości. Rok później zostali rodzicami po raz pierwszy. Przypomnijmy, że w 2019 roku znana w Polsce, jak również w Czechach wokalistka urodziła chłopca, dla którego wraz z mężem wybrała imię Artur. Około dwa lata później gwiazda poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Córeczka Ewy Farnej i Martina Chrobota – Ella – pojawiła się na świecie w marcu 2022 roku. Gratulujemy!  

 

--

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.